Wpis z mikrobloga

@lumberman: ciapong 12,50 za doroslego i jedzie szybko pod samo lotnisko. Imho najlepsze rozwiazanie. Z glownego jezdzi bardzo czesto, jest punktualny i wygodny. Problem z taxi jest taki, ze zawsze moze przyblokowac korek. Jak jeszcze ciapongi nie jezdzily z Zablocia to odwozilem regularnie starego na lotnisko i pare razy to tak na styk bylo, bo tu przyblokowalo, tam przyblokowalo i jednym slowem czlowiek stal i liczyl kazda minute.
  • Odpowiedz
@lumberman: Zależy o której tez jedziesz. Teraz leciałem w piątek późnym popołudniem, spoźniłem się na pierwszy pociąg z Zablocia i z ciekawości chciałem sprawdzić ubera, wywaliło mi cenę 88zl XD Wolałem poczekać na kolejny pociąg. Z kolei dwa tygodnie temu miałem wylot na wakacje w godzinach porannych, w niedziele. Zaspałem kurła i już nie było wyjscia, musiałem jechać uberem bo inaczej spóźniłbym się na lot. O 9 rano zapłaciłem za ubera
  • Odpowiedz
@lumberman: jechalem ciapongiem na lotnisko w ostatni piatek takze info bardzo swieze. Punktualnie, bez problemow. Mozna kupic bilet online, w pociagu przez biletomat albo u kanara. Cena o ile wiem sie nie zmienia (ale tylko raz kupowalem w automacie, nigdy u kanara)
  • Odpowiedz
@lumberman: plus nie wiem jaka sytuacja jest teraz, ale jakis czas temu kolo lotniska byly roboty drogowe i czasami zamykali przejazd na jednej nitce, co znacznie wydluzalo jazde samochodem na lotnisko
  • Odpowiedz