Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam od pewnego czasu problem z stopami podczas uprawiania sportu. Zaznaczę, że młodości trenowałem piłkę i nie miałem takich problemów. Teraz od kilku lat pogrywam w coś tylko okazjonalnie i rozrywkowo. Zauważyłem jednak, że za każdym razem gdy przydarzy się jakieś intensywniejsze granie czy to w kosza, czy w nożną, to wracam do domu z krwiakami na palcach u stóp. Problem może nie poważny, ale uciążliwy. W kosza gram w dedykowanych do tego butach, nie jakichś butach codziennych. Kilka dni temu kupiłem sobie też nowe buty do nogi, pierwsza gra skończyła się krwiakami pod obydwoma paznokciami dużych palców... Pomyślałem, że to może kwestia skarpetek bo grałem w zwykłych, ale gdy następnym razem byłem już w getrach, to pod koniec nie byłem w stanie biegać przez ból poduszek w tych palcach.

Ktoś może orientuje się bardziej w tych sprawach? Nie wiem czy to może być wina obuwia, buty są dobrze dopasowane, mam też normalnie trochę luzu. Kwestia skarpetek też chyba nie jest tak istotna. Czy więc to może być jakiś głębszy problem? Może ktoś miał coś podobnego, wie do jakiego specjalisty się zgłosić

#sport #lekarz #pilkanozna #koszykowka #leczsiezwykopem #stopy #trening