Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, mam nadzieje że niedziela w porządeczku ?

Ogólnie to zima idzie i coś by człowiek pograł. Plany na ten rok były, żeby w końcu kompa wymienić bo ma już 6 lat i na gf 760 już nie wiele się da odpalić.

Niestety sytuacja na rynku kart bez zmian i nie widzę szans na poprawę..

Ogólnie to mam monitor 21:9 1440p bo właśnie miałem być #pcmasterrace , a w pokoju już nie mam miejsca żeby wstawiać tv. Tak na dobrą sprawę ostatnie co grałem to Wiedźmin i Gta 5 na tym etapie z nowościami się zatrzymałem. Nigdy nie miałem #playstation ani #xbox , jedynie co to #nintendoswitch , ale traktuję ją jako konsole do indyków, które i tak nie zawsze dobrze działają..

Co będzie lepsze PS4 dla exów, chętnie bym ogarnął sobie Spidermana czy serie Uncharted, ale tak jak ogram exy to w sumie tyle. Czy może #xboxseriess ? Rozdzielczość dla mojego monitora ok, mam #gamepass więc spokojnie wszystkie zaległości będę mógł sobie nadrobić.

Co byście wybrali ?

#gry #konsole
  • 8
  • Odpowiedz
@Axtezim: Ja kupiłem PS4 Pro edycja God of War z 5 grami za 1700 zł. Sama konsola 1300 zeta. Można za o wiele mniej ale w gorszym stanie, bez pudełka, z zużytym padem itd.
  • Odpowiedz
@Axtezim: Ja za najnowszą serię ps4pro (CUH 7126b bodajże ) zapłaciłam 1000 z hakiem, ale da się i taniej. Jeżeli chodzi o długie ekrany ładowania to na ten moment nie odczuwam tego specjalnie - może gdy konsola będzie przeładowana to zaczną sie tego typu problemy
  • Odpowiedz
@Axtezim: Więc Series S nie jest o wiele droższe ale tam brak napędu i mały dysk. Gry używki na PS4 to w większości mniej niż 100 zł a często gęsto mniej niż 50 zł (a to za tytuły AAA wciąż).
  • Odpowiedz