Wpis z mikrobloga

@Sebeq92: teoretycznie żeby przejść do rohanu trzeba rozwalić sarumana..w praktyce to obszedłem, ale jest problem bo ta łajza ma 3x4k golemów: złote kamienne i diamentowe, ok 600 tytanów, 4k magówi parę k dzinów.. Berserka brak, oślepienie nie działa nagolemy i tytanów..biegam aragornem
@glodny_student: Sorry, źle przeczytałem i myślałem, że piszesz o Sauronie ;) Sarumana powinieneś zaatakować Treebeardem ;) "Wyciąga" się go z więzenia w lasie Fangorn. Jeśli zebrałeś drzewców to nie powinno być problemu z pokonaniem Sarumana :)

PS. Na pewno ma Tytanów, a nie Gigantów? U mnie miał tylko Gigantów, którzy nie strzelają co jest ułatwieniem ;)
@glodny_student: Nie, to już prędzej ty byś uzbierał większą armię w dłuższym czasie. Miałeś duże straty na Smaugu? Może wrzuć save i zobaczymy jak to wygląda? Bo coś mi nie pasuje, że się nie da pokonać Sarumana, on akurat nie powinien sprawiać problemów.
@glodny_student: e, to dużo szybciej niż u mnie za pierwszym ( i jedynym jak na razie) razem, wiem że walka toczona w 9 miechu i była banalna, ale na sejvie mam już tak ogromną armię że bugi wchodzą z wojskiem