Wpis z mikrobloga

@dbcoop: ulepszony flat, takie rozwoje planuje sie lata przed i pozniej tylko leca razem z planem. Zatrzymanie rozwoju moze doprowadzic do wielu innych problemow.
@Rabusek: @nihilnovisubsole: na obecna chwile nie ma miarodajnych testow jak to wplywa na temperature komponentow w srodku - kojarze tylko jeden gowno filmik, gdzie sie koles prawie, ze spuszcza, ze 'hurr, durr!! Powietrze wylatujace ma 3stopnie wiecej w nowej konsoli!', ale niewiele to mowi o temp procka.

Zeby nie bylo, nie mowie, ze jest tak samo jak bylo/lepiej, ale wole poczekac na wiecej info.
Mi też przyszła ta nowa wersja i wydaje mi się, że jest nieco cichsza i nie piszcza cewki (przynajmniej u mnie). Jednak wolałbym stara wersję, bo jak się zakurzy to podejrzewam, że będzie głośna.
@Dave987654321 w sumie to przesiadłem się z Xboxa najpierw na starego digitala ale wersje cyfrowe były dla mnie za drogie, więc teraz mam tą nową z napędem i jednak obie odstają jakością wykonania od Xboxa ale nadrabiają grami i genialnym padem.
Najgorsze były te piszczące cewki.