Wpis z mikrobloga

Moje życie w wieku 27 lat:
- myśli samobójcze i antydepresanty
- alkohol
- spanie tak albo po 4h albo po 10h
- praca na magazynie
- brak dziewczyny kiedykolwiek
- walenie gruchy po 3 razy dziennie

Życie jest piękne.

#przegryw #samotnosc #depresja
  • 42
  • Odpowiedz
@imajoke: Smutno się to czyta jednak często taka jest prawda. W większości przypadków przegrana loteria genetyczna prowadzi do tego, bez szans na wiele zmian, wpływ. A wystarczyło być pięknym i rzeczy dzieją się same.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@imajoke: Żenada chłopie, mam 22 lata a zarabiam średnią krajową w małej mieścinie, jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, nikt za ciebie twojego życia nie ogarnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@imajoke: naucz się niemieckiego w stopniu średnim i jedz na magazyn do Niemca, tam więcej zarobisz i nie będziesz tak wegetował i tam są burdele normalnie legalne to poruchasz
  • Odpowiedz
przegrana loteria genetyczna


@Jacob_seven: Depresja, niska samoocena, fobie społeczne, kilka innych problemów i lenistwo, a nie przegrana loteria genetyczna.
  • Odpowiedz
@a__s: A skąd się biorą wymienione przez Ciebie problemy? Gdyby było się przystojnym kawalerem, 185 cm + bogata rodzina z dużą pewnością nie doświadczyłby się wymienionych problemów.
  • Odpowiedz
Gdyby było się przystojnym kawalerem, 185 cm + bogata rodzina z dużą pewnością nie doświadczyłby się wymienionych problemów


@Jacob_seven: Spokojnie, znalazłbyś sobie wtedy inne problemy ;)) Podtrzymuję to co napisałam wyżej. To, że nie urodziłeś się w rodzinie rosyjskich oligarchów, nie oznacza, że zostałeś od razu na starcie wyrzucony poza margines społeczny.
  • Odpowiedz