Wpis z mikrobloga

#fortuna #highleague #famemma #bukmacherka
1.Jak odzyskać 600zł włożone w kupon? Pierwszy kupon do 600zl miał być z cashbackiem pisze że wypłacono jak sprawdzam w fortunie bonusy a stan konta pokazuje 00.00
2.
Jednokrotny obrót rozumie się że obstawiam z tych 600zł na gówno walkę typu kurs 1.05 wygrywam i zarabiam 605zl załóżmy i to już jest obrócone?
Czy muszę z tych 600zl zrobić jakby 1200?
Sonia_Zwierzynska - #fortuna #highleague #famemma #bukmacherka
1.Jak odzyskać 600zł w...

źródło: comment_1630218209zLvDivtbMqQ56LmHyfgbFX.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska PS: grając coś po kursie 1.05 tracisz pieniądze przez podatek.
I tak, wystarczy, że zagrasz raz. Jak chcesz w miarę bezpiecznie obrócić to stawiaj parę spotkań z niskim kursem za niższe stawki zamiast jedno za całość kwoty, bo jak nie wejdzie to smutek.
  • Odpowiedz
@Still22lvlCrock co XD rozumiem już że faworyta wystarczy że obstawie po #!$%@? i jak wygra to wypłacam.
@2wykopki1kubek

@2wykopki1kubek mam 300 pkt to raczej mało a pisali o tym że
"Jeśli tym razem fortuna ci nie sprzyja zgarniesz bonus o równowartości stawki twojego kuponu do 600zł. W przypadku kuponu za 600zł bonus wyniesie 600zł. Nie ma ukrytych warunków promocji".

Tylko pytanie czemu nie mam tego na koncie bo wątpię że 300pkt =
  • Odpowiedz
@Still22lvlCrock nie zrozumiałeś mnie nie stawiałem nigdy wcześniej kuponów ten jest moim pierwszym z highleague co obstawiłem.
Pytanie brzmiało czy jak odzyskam szmal i obstawie walkę tygrysów po kursie 1.05 to czy to się liczy jako obrócony bonus. Ale już wiem że tak bo obrót bonusem = postawienie tyle ile bonus.
  • Odpowiedz
@Hokey jak nie? Znam nie jeden punkt bukmacherski który prosperuje dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡) nie chodzi o to by się dorobić tylko żeby odzyskać
@PoIaczek no to racja byczku ale lepiej spróbować tak to zrobić nic polecieć w jakieś combo 4 zakłady na ako i liczyć że 5 wejdzie XD
  • Odpowiedz