Wpis z mikrobloga

Luna jest normalnie dostępna na coinbase pro ? widzę że można ją nabyć na binance, ale trochę nie chce mi się walić z przesyłaniem środków między giełdami w tym momencie, chyba że polecacie kupić na jakiejś innej giełdzie jeżeli to co jest na coinbase to coś innego...
#luna #kryptowaluty
  • 6
@Maciek952: nie kombinuj z kupnem na coinbase pro, bo tam masz ją tylko zwrapowaną, poza tym kupowanie luny gdy w przeciągu kilku godzin zrobi pewnie nowe ath, jest niezbyt rozsądne:> nie bądź w gorącej wodzie kąpany, wiem że niektórym tutaj załącza się już FOMO, ale poczekaj aż wyjdzie 9ego nowa, szybsza wersja protokołu (Columbus-5) na ktorym jest oparta cała sieć terra i potem dopiero podejmuj decyzje zakupowe co do luny
Pobierz blackbird - @Maciek952: nie kombinuj z kupnem na coinbase pro, bo tam masz ją tylko z...
źródło: comment_1630156611WQi1zJdukatH8FW0SlWn01.jpg
@blackbird: kto powiedział że chce kupować w tym momencie przy walniętym świeżo ath ( ͡° ͜ʖ ͡°)
imo mam jakieś środki na binance ale wrzucone w inne krypto i w zasadzie przelewałem wtedy Euro z revoluta przez Sepa, w tym momencie nie chciało mi się bawić przez inną giełdę stąd to pytanie, ale dzięki za odpowiedź !
@adrpan: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślenie pomimo wielu niedogodności jakie stwarza Binance to itak nadal daje radę a fakt blokady luny w wypłacaniu minie do 9 września ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)