Wpis z mikrobloga

Ja tam się nie dziwie ,że PSG nie chce sprzedać Mbappe mimo ,że temu pozostał rok kontraktu i za rok może odejść za darmo. Dlaczego ?

- po pierwsze to kogo oni teraz kupią za Mbappe ? Jedyny realny transfer to Richarlison z Evertonu , który jest solidnym piłkarzem ,ale to nie ten poziom co Mbappe. Obok Messiego i Neymara w ataku jednak odstawałby . Lewandowski odpada bo Bayern nie sprzeda go bo wtedy nie mieliby napastnika, nie zdążyliby nikogo kupić.Bayern sobie na to nie pozwoli i nawet oferta 150 mln euro zapewne nie zostałąby przez Bayern przyjęta. Ronaldo nie byli zainteresowani realnie. Zresztą nikt chyba sobie nie wyobraża Messiego z Ronaldo w jednej drużynie. Trochę szkoda bo fajnie byłoby chociaż na rok zobaczyć ich razem w jednym klubie ,ale ja od początku czułem, że to nie wypali.

- po drugie to może Mbappe przez ten rok grania zmieni decyzję i jednak podpiszę nowy kontrakt z PSG. Szejkowie zapewne na to liczą.

#psg #pilkanozna #sport
  • 2
@mambar: Nie wiem jakim ustawieniem oni grają, ale przecież tam jest jeszcze Icardi, który rok temu był wymieniany w topie napastników, więc pytanie, czy są zmuszeni kogoś kupować; Bardziej chyba rozchodzi się o to, że marketing Mbappe wśród młodych ludzi jest warty trochę więcej, niż te 180 milionów, czy ile za niego chcą.