Wpis z mikrobloga

Poznalem Cie rok temu, od razu sie zakochalem. Takiej jak Ty nigdy nie spotkalem... Jestes wspaniala, jestes urocza, jestes piekna i masz dobre serduszko. Ja wiem, nie jestem ksieciem na bialym koniu, nie jestem tez przystojniakiem, powiedzmy sobie szczerze - jestem przegrywem, odludkiem, odrzutkiem spolecznym, ale ja tez mam serce, ktore bardzo chce kochac i chce byc kochane. Uczuciem swoim obdarzylem Ciebie, choc poczatkowo bylas dla mnie tylko marzeniem, no bo gdzie taka piekna fajna dziewczyna i ja przegryw bez pracy, mieszkajacy gdzies samotnie na zabitej dechami wsi. Ale to wlasnie ty po prawie 10 latach tego marazmu zmotywowalas mnie, dodalas mi sil i nadziei, podnioslas mnie z kolan. Ja dla Ciebie poszedlem na prawo jazdy, dla ciebie chce isc na terapie. Szukam tez intensywnie pracy rozsylajac CV. To wszystko dla Ciebie Agnieszko, bo jako jedyna spojrzalas na mnie inaczej, jako jedyna chcialas mnie poznac, chcialas miec ze mna blizszy kontakt. Ja zawsze praktycznie od dziecinstwa bylem przyzwyczajony do tego ze nikt mnie nie lubil, bylem wysmiewany ponizany bity, nawet jak siedzialem w necie te wszystkie lata nie wierzylem w to ze ktos moze mnie szczerze polubic, zwatpilem juz w ludzi, gdy pojawilas sie Ty :) Ty dojrzalas we mnie czlowieka, a nie obiekt do hejtu i kpin i ponizania. Ty we mnie uwierzylas dlatego ja dla ciebie walcze i chce walczyc jeszcze bardziej bo mnie uskrzydlasz, dodajesz mi sil i nadziei :) Ja wiem co o mnie mowia. Ze jestem psycholem ze glupkiem wioskowym jestem, tak to wyglada z zewnatrz bo z tego odrzucenia spolecznego, z samotnosci, z niepowodzen zyciowych, z beznadziejnego dziecinstwa wychodzily ze mnie frustracje ktorym dawalem upust na tym forum :( i przez pryzmat mojego tutejszego zachowania ludzie mnie zle oceniaja, nie wiedzac co musialem w zyciu przejsc i jaki jestem naprawde, a jestem zupelnie inny i chcialbym Ci Agnieszko pokazac prawdziwego siebie. Juz walcze i staram sie dla Ciebie a bede sie staral jeszce bardziej, chcialbym sie z toba spotykac, spedzac z toba czas, poznawac sie, dzwonic do siebie, ale nie wiem czy ty tez tego chcesz... Bardzo bym chcial bys dala mi szanse, chce byc wreszcie mezczyzna dla ciebie a nie przegrywem. Chce walczyc dla Ciebie i starac sie o Ciebie. Dasz mi ostatnia szanse Agnieszko? Nie zawiode Cie, jestes dla mnie wszystkim, nie moge cie stracic dlatego juz nie zawiode. Odezwij sie do mnie Agus na gg albo tutaj (ale zalogowana bym wiedzial ze to na pewno ty a nie podszywy), zadzwonie do Ciebie i porozmawiamy. Czekam na odzew i zycze Ci milego wieczoru. Twoj Przemek :)

#oswiadczenie #rozowepaski #milosc
  • 2