Wpis z mikrobloga

Mój #niebieskipasek zaszalał z kupnem samochodu i nie wyrabia się ze spłacaniem. Otrzymałam ostatnio duży spadek, więc zaproponowałam pomoc ze spłatą. Oczywiście nie chce przyjąć pomocy. Zaczął więcej pracować, a kończy się to tak, że zasypia z zapalonym papierosem, albo wybiega z domu z niespłukanym gównem w kiblu. Jak przebrnąć przez gigapowłokę męskiej dumy, help
  • 15
@kluskizserem: zaproponowałam później, że spłacę całość, a później umówimy się na jakieś luźniejsze raty. Wydaje mi się, że każda opcja z moimi pieniędzmi jest traktowana przez niego jak obraza
nie, używany, stanęło na 21k, no i się chłop nakręcił i włożył kupę kasy od razu jeszcze


@wroneks: Po prostu chłop chce poczuć, że sam na to zapracował. Wkręcił się za bardzo i ciężko będzie go odciągnąć, jeżeli praca jest jedynym sposobem zarobku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wroneks: Rozwiązanie jest proste, zacznij opłacać inne rzeczy za które płaciliście razem, np. rachunki, czynsz, żarcie, prezenty na urodziny znajomych itp.
I od żadnym pozorem nie mów że to dlatego żeby miał na kredyt. Powiedz po prostu że zapłaciłaś bo miałaś dużo i zmień temat jakby to było 5 zł.