Wpis z mikrobloga

@EastWestEast: Gość zrobił korekcję odstających uszu, przeszczep włosów oraz brody no i schudł i wytrenował się na siłce. Efekt = Od skuteczności 1 % na tinderze do 33 %. Nie chodzi o wstrzykiwanie sobie kwasów w morde bo to zawsze kończy się tak jak przykłady które podesłałeś, ale o CHIRURGIE PLASTYCZNĄ.

@feegloo: robiłeś w Polsce?
robiłeś w Polsce?


@chlopak_z_blokow: tak, byłem zmuszony przez covid ( ͡~ ͜ʖ ͡°) jestem zadowolony ale to tylko 2600 graftów, żeby pokryć Norwood 4 trzeba ~ 4000, więc czeka mnie poprawka w Turcji - teraz wiem o wiele więcej jak to zrobić idealnie
@feegloo: Na nw4 wpakowali Ci 2600 graftów? Który "lekarz znawca" taki mądry? Ehh polskie ht ssie ostro, chociaż Przybylski był ostatnio u Feriduniego na szkoleniu i kupił konkretny sprzęcior, więc może w końcu coś pójdzie w PL do przodu.
@Nesther: tak, byłem tego świadomy że to nie wystarczy, w Polsce dodatkowo płacisz za graft a nie "all inclusive"

Generalnie technicznie jest dobrze, ale z tej ilości cudów nie uzyskasz. Teraz mam Norwood 2 i dobrą gęstość. Gdyby nie covid, to najpierw wpakowałbym pod 4000 w Turcji, a potem ewentualnie poprawił w Polsce gdyby coś nie wyrosło.