Wpis z mikrobloga

Tak sobie myśle co rządowi zależy, żeby nie dawać tego covid passa osobom które wybadają sobie jakiś tam poziom przeciwciał i im kazać się tez odbija. Będą mieli kontrolę nad większą ilością osób w systemie? O co chodzi?
#koronawirus
  • 10
@wiem_wszystko: Już Ci tłumaczę. Testów PCR możesz sobie robić nawet milion i za ten milion z własnej kieszeni zapłacić. Znajdziesz ich wyniki na pacjent.gov.pl Jednak nie trafiają one do wspólnego dla sanepidu, policji i straży granicznej systemu o nazwie sepis. To sepis generuje paszporty, nie ludzie. Nie mamy na to wpływu.
@wiem_wszystko: @SpasticInk: Gra jest złożona. Kowidek jest tylko narzędziem - za miesiąc może się okazać, że może być inny wirusik, który wyjdzie, np. z Polski czy Ukrainy (Rembertów na przykład i ASW) i będzie on masowo zarażał.
Prace nad bronią biologiczną były prowadzone od dawien dawna i nie zdziwię się jak nawet tutaj prowadzono (oczywiście ekipa albo Chińska albo Amerykańska albo Hindusi bo nasi nie umieją w te gierki)
Równie
@wiem_wszystko: Myślę, że może dojść do sytuacji w wyniku której czynnik ludzki nie będzie miał znaczenia i o to może im chodzić. No bo po co taka tresura społeczeństwa, po co lockdowny, które mają wywrzeć nacisk psychologiczny na społeczeństwo, po co przymuszanie do szczepień (ja się zaszczepiłem dobrowolnie gdyby ktoś chciał wiedzieć) ?
To wszystko zmierza do wyoutowania ludzkości z procesów decyzyjnych
@wiem_wszystko: Pan Klaus ubzdurał sobie, że problemem komunizmu są tylko pieniądze, potem przekonał wszystkich największych graczy do swoich wizji. Stwierdza, że wrogiem z którym ludzkość musi walczyć jest ludzkość sama w sobie. Co to wg Ciebie znaczy? Dziad, jego ojczulek i dziadek zebrali taki kapitał (również ludzki), że jest w teraz w stanie wcielać w życie swoje brednie. Żeby to osiągnąć musimy być trzymani za mordy, a cyfrowy paszport połączony z