Wpis z mikrobloga

Wielki dzień! Załadowałem się 250$ w safemoon, a dzisiaj moje tokeny są warte 364,70$ W TRAKCIE PISANIA TEGO POSTU. Stan moich tokenów to bagatela 127 991 364,74754355 ale wiadomka do ilości nie można się przyzwyczajać. Dzieki REWOLUCYJNEMU reflection ilość tokenów NIE STOI W MIEJSCU, jest w CIĄGŁYM RUCHU i TYLKO ROŚNIE. ( ͜͡ʖ ͡€) TEAM SAFEMOON DOWOZI!

Pozdrawiam was serdecznie safemooniarze i nie dajcie się zastraszyć!

#safemoon #kryptowaluty
  • 18
@Elmer_Fudd: Tak, pamiętam że informowałeś. Tylko wydaje mi się że kilka miesięcy temu cisnąłeś po Safemoonie. Jesli się mylę, to spoko i witamy na pokładzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

BTW, jutro premiera Safemoon Walleta na Androida i iOS
@Masuo: Mają umowę z Simplexem na szybkie zakupy tokena, od strony progamistycznej mają to ogarnięte. Niestety kwestie prawne zajmują trochę czasu i na premierę możliwe że nie bedzie się dało kupić bezpośrednio.
Jednakże niedawno zapowiedzieli Safemoon Swapa, gdzie bezpośrednio zamienisz np BNB na Safemoona. Taki odpowiednik PancakeSwapa, przy czym część pobieranej prowizji będzie lecieć do burn walleta, przyśpieszając spalanie. Safemoon Swap ma być na premierę.
@Masuo: Czy ja wiem... od dłuższego czasu mówią wprost, że to co im przeciąga terminy, to kwestie prawne. Jeśli mam być szczery to nie sądziłem, że będzie na premierę, miłe zaskoczenie :)