Wpis z mikrobloga

Offtop, ale trudno
Oglądacie jakieś godne polecenia kanały informacyjne lub pogadankowe w stylu "starego" Atora? (tzn gdy jeszcze nie pokłócił się z każdym i nie pajacował albo byłem młodszy i tego nie dostrzegłem) Chodzi mi o w miarę wartościowe treści, komentujące na poważnie obecną sytuacje na świecie i co z tego wyniknie albo gdybanie na podstawie danych sytuacji. Nie zaś o wymysły jasnowidza czy spiski NWO z reptilianami.

#ator #pracowniktvn
  • 14
@Koleszkaleszka: mnie irytuje, ale też nie o to do końca mi chodziło, bo to jest taki kanał commentary (tzn nie analizuje czy nie ma własnych treści tylko dodaje do wiadomości trochę własnego komentarza)
@kvas: o ile Otoka ma dobry warsztat dziennikarski, to jest moim zdaniem umiarkowanym foliarzem i to nie pozwala mi brać podawanych przez niego informacji w 100% na poważnie, bo nie wiem na ile subiektywny jest jego przekaz
@Koleszkaleszka zbyt lewacki moim zdaniem! Jak komentuje odjazdy tvpis to jest ok i tylko ok ... Ale gdy przychodzi by wypowieć się na tematy ważniejsze to czasem wychodzi z niego skrajny lewak ... Ale to tylko moje zdanie, ja szukam osób z światopoglądem idealnie w centrum