Wpis z mikrobloga

Co się stało z wykopem przez ostatnie kilka miesięcy że jest tutaj tyle foliarstwa?
Przyglądam sobie główną i wykopalisko - co chwilę znaleziska o NWO, Billu Gatesie, Wielkim Resecie, jakiejś rzekomo kolejnej globalnej dyktaturze która nadchodzi. Może wg wykopków będziemy mieli zaraz IV rzeszę bo zeskanuję wam QR kod przy wejściu do teatru?

To samo w komentarzach - plusowane są te najbardziej foliarskie a te oparte na rzetelnych naukowych źródłach są od razu wyśmiewane. Szczepionki złe, maski złe, lekarze źli, respiratory rozsadzają płuca - to jak wy chcecie pokonać pandemię? Przez ignoranctwo i negację nauki? A to że szczepionka może nie być taka skuteczna na kolejne warianty - to było przecież wiadomo od początku - dalej bardzo dobrze chroni przed hospitalizacją i zgonem.

Serio przestaję wierzyć w Polaków wchodząc na tą stronę.

#neuropa #bekazfoliarzy #koronawirus #szczepienia #covid19 #teoriespiskowe #bekazprawakow
  • 40
  • Odpowiedz
@Biurwysyn przeczytałem w życiu więcej książek niż widziałeś w niewielkich księgarniach, - w tym historyczne i po prostu nie przypominam sobie żadnej, która by jakkolwiek potwierdzała rewelacje o których opowiadasz. Dlatego, ponownie, bardzo grzecznie proszę o tytuł, który wreszcie pozwoli mi na "uruchomienie myślenia"
  • Odpowiedz
@Scaab @srebrnalocha stwierdziłem, że nie będę pisał znowu wywodu, który usunę, ale nie chcę zostawiać tego bez odpowiedzi, więc rozpiszę po prostu pytania otwarte, na których odpowiedź (a nawet szukanie odpowiedzi) pozwoli nakreślić szerszy obraz.

1) jakie dwa mocarstwa walczą obecnie o hegemonię światową?
2) na czym polega hegemonia mocarstw MORSKICH? (kontrolowanie jakiego szlaku handlowego? Powietrznego, a może morskiego?)
3) nawiązując do 2) jaki rodzaj handlu ma największy wolumen i ogólnie jest najważniejszy?
4) kto do tej pory był (jest) hegemonem tego handlu a kto zaczyna zdobywać większą władzę i kontrolę? (Oczywiście mowa o USA
  • Odpowiedz
  • 0
@srebrnalocha każdy kiedyś umrze ale na pewno nie będę siedział w piwnicy czekająx na kolejną dawkę albo zasrany naciągał szmatę na twarz na świeżym powietrzu.

Wirus taki groźny ale jakoś rządowe tłuste świnie na całym świecie omija. Wiadomo to tylko przypadek :))
  • Odpowiedz