Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos zawsze w osiedlowym sklepie kiedy idę tam tylko po wodę mineralną, Grażyny i stare baby widząc to przerywają macanie pomidorów i biegną do kasy żeby tylko być przede mną. Oczywiście z pełnym koszykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Ale kuhwa Grażyny i Janusze nie skorzystają z samoobsługowej, bo oni płacą za usługę skasowania towaru, co jest wliczone w zakupy.


@Czyjatoja: no trudno żeby miała sama kasować jak ma pełny wózek z zakupami i jeszcze to pakować na raz xD

kasy samoobsługowe są spoko tak max do 10 produktów, potem same wole postać w kolejce.
  • Odpowiedz
Ale kuhwa Grażyny i Janusze nie skorzystają z samoobsługowej, bo oni płacą za usługę skasowania towaru, co jest wliczone w zakupy. Nie ponizą się do kasowania towaru samemu nawet gdyby stanie w kolejce miało trwać 50 min


@Czyjatoja: nie, oni nie ogarniają prostego algorytmu: zważ/skakuj, włóż do kosza
geniusze janusze albo zaczną pakować do siaty w międzyczasie, albo nie potrafią znaleźć banana na liście, albo coś #!$%@?ą i zamiast banana klikną
  • Odpowiedz
@Jerry664 jak kiedyś jeszcze było tesco w Polsce i były tam kasy samoobsługowe to normalnie można było płacić gotówką

"Grupa Auchan podkreśla, że tzw. Kasy Miłe (samoobsługowe) zostały wprowadzone do sklepów w celu ułatwienia obsługi klientów robiących małe zakupy. Można tam w szybki i przystępny sposób dokonać płatności za zakupy zarówno gotówką jak i kartą kredytową."
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos jakby miało zaważyć na życiu i śmierci. Najgorszym sortem ludzi jest podchodzenie zbyt blisko mnie przy kasie, gdzie ktoś prawie mi dmucha na plecy zalbo szturchanie wózkiem..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justkilling: nie piszę o tej konkretnie osobie, że miała iść do samoobsługowej, tylko o ogóle społeczeństwa. Z tej o której pisałem miałem bekę bo prawie #!$%@?ła ten koszyk aby być przede mną, a skończyło się na tym, że i tak by stała w tym samym miejscu, bo ja szedłem do kasy samoobsługowej
  • Odpowiedz
Grażyny i Janusze nie skorzystają z samoobsługowej


@Czyjatoja: I właśnie dlatego chętnie zaproponowałbym aby osoba, która wymyśliła kasy samoobsługowe otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla. W końcu mogę wskakiwać na szybkie zakupy w Biedrze. Oszczędność czasu olbrzymia. W długich kolejkach do kas tradycyjnych zawsze jest dużo ludzi z małymi zakupami, które zeskanowaliby w 15 sekund na kasie samoobsługowej bez kolejki.
  • Odpowiedz