Wpis z mikrobloga

@Jade: to jest poklosie komunistycznego myślenie, w najgorszej odmianie czyli prlowskiej. Wlasnosc publiczna dla takich ludzi nie ma zadnego znaczenia, utrudnianie zycia innym obywatelom jest dla nich na porzadku dziennym. O ciągłym jeczeniu o darmowe parkingi, bo przeciez wielkiego krola stac tylko na auto, a parking ma byc zapwniony przez miasto, to lepiej nie wspominać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jerzy_Kudelski: proszem nie obrażać rozplanowania prlowskiego osiedla które są na wykopie pokazywane jako wzór do naśladowania ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Jade: No i co Ci to przeszkadza, że sobie stanął na chwilkę? Nie możesz sobie kupić jet packa i przelecieć? Kiedyś to nie było aktywistów i można sobie było stawać, gdzie kto chce. A teraz przeszkadza jaśnie paniczowi że musi po ulicy chodzić, bo mu chodnik zajęli.
  • Odpowiedz
Kiedyś zgłosiłem mailowo typa, który dużym dostawczakiem stał na chodniku


przyznał się do wykroczenia i został pouczony. Nie dostał nawet mandatu xD


@krabat: zazdro, ja podjechałem pod blok gdzie była strefa zamieszkania - ale przy wjeździe tylko z jednej strony, miałem sporo gratów to wrzucenia do piwnicy, była normalnie droga. Baba zaczęła mi robić zdjęcia więc ją #!$%@?, potem dostałem wezwanie na policję ze zdjęciami od niej i policjant kazał się
  • Odpowiedz
@Jade: Czy tam nie ma czasami jakiegoś transformatora, czy innego gówna i przyjechała do niego ekipa techniczna, bo samochód ewidentnie na taki wygląda, a ty smutny człowieczku się o to sprułeś? xD

Kiedyś zgłosiłem mailowo typa, który dużym dostawczakiem stał na chodniku i drodze rowerowej, za pasem zieleni, o tym że z dala od krawędzi jezdni to nawet nie mówię. Oczywiście zdjęcia i opis szanownym gliwickim strażnikom nie wystarczył i zaprosili
  • Odpowiedz
#!$%@?


@moze_nie:

Jest niszczenie cudzej własności.

Jeżeli będziesz widział, że uderzyłem twoje auto na parkingu i odjechałem, to nie zadzwonisz na policję? Nawet jeżeli będziesz miał nagrane to.
  • Odpowiedz