Wpis z mikrobloga

Widziałem dzisiaj film "Wałęsa".

I powiem tak:

- Więckiewicz ZAJEBIŚCIE zagrał naszego śmieszka @lechwalesa, jego gra aktorska była wyborna

- film ciekawy i fajnie nakręcony

- w momencie jak pokazywali pogrzeb Breżniewa ktoś z sali powiedział głośno "Brawo!" :P

- Wajda nawet nieźle pokazał #!$%@?ństwo komuchów

- ciekaw jestem który mireczek w momencie gdyby został spałowany przez MO i w momencie, gdy jego żona rodziła nie podpisałby w ciemno lojalki, tym bardziej, że UB-cy straszyliby go wieloma latami więzienia. Prawie każdy z mirków postąpiłby jak @lechwalesa i by to podpisał, bo nie miałby innego wyjścia - tak prawda.

- mimo, że nie lubię Grochowskiej to zagrała Dankę bardzo dobrze. No i propsy dla Danki za tyle lat cierpliwości o ile rzeczywiście tak było

Ocena: 8/10

#film #walesa #kino #recenzja
  • 9
ciekaw jestem który mireczek w momencie gdyby został spałowany przez MO i w momencie, gdy jego żona rodziła nie podpisałby w ciemno lojalki, tym bardziej, że UB-cy straszyliby go wieloma latami więzienia. Prawie każdy z mirków postąpiłby jak @lechwalesa i by to podpisał, bo nie miałby innego wyjścia - tak prawda.


@marwiec-: transakcja przebiegła pomyślnie, komentarz wysyłamy listem od samego generała ( ͡° ͜ʖ ͡°)