Wpis z mikrobloga

@OttoVonAnus: a co ma duża aktywność za młodu? Zmienia ci genetykę do robienia mięcha w perspektywie 10 lat? Ja jestem zdania że kazus aktywności "za młodu" ci daje tyle że po prostu byłeś aktywny za młodu i tyle. W ciągu paru lat ujowego prowadzenia się i tak wszystko co wypracowałeś "za młodu" idzie się jeb@ć
  • Odpowiedz
@stefan8800: coś w tym jednak jest, mam kumpla który mieszkał na wsi i nie dość, że od małego dużo tam pracował fizycznie to jeszcze w wolnym czasie nonstop spędzał czas aktywnie co przełożyło się na to, że gościu w wieku 19 lat będąc pierwszy raz na siłowni wycisnął 80kg na klatę i chyba coś koło 130 w martwym przy wadze ok 60kg
  • Odpowiedz
@zdzichumineciarz: Dużo koksów znam co kują dupe już 10 lat, 2x w tygodniu zalewają pałe i coś ćwiczą a dieta typowo januszowa.
Jednak na to co oni kują to powinni wyglądać kozacko, a jest po prostu spoko sylwetka ala natural co trenuje i przykłada się do diety
  • Odpowiedz
@: ja sobie poćwiczę na drążku, to jakieś pompki porobię a sześciopak piękny siedzi, gdzie michy nie trzymam, chociaż akurat nawyki żywieniowe od małego mam zdrowe i zawsze byłem aktywny, chociaż chce w końcu zwiększyć masę mięśniową, ale zawsze brakuje chęci by sie zapisać na siłownię xD
  • Odpowiedz