Wpis z mikrobloga

Przychodzi blondynka do sklepu mięsnego i pyta:

- Jak nazywa się taki ptak, co ma duży czerwony dziób, długie czerwone nogi i je żaby?

- Bociek.

- Oooo to-to! Pół kilo boćku proszę

#suchar #beton
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorzka: to jak mój Szymon. Dzwoni że sklepu i pyta, co ja miałem kupić? Natke pietruszki. A jak to wyglada? I Wez człowieku tlumacz. Na szczęście chłopak nie jest wstydliwy i zapyral mila panią w sklepie.
  • Odpowiedz
@antros: to, ze wiesz jak wyglada natka pietruszki nie czyni z Ciebie wybitnie madrego i inteligentnego człowieka. Zycze Ci zebys wiedze na inne tematy mial tak rozlegla jak on.
  • Odpowiedz
to, ze wiesz jak wyglada natka pietruszki nie czyni z Ciebie wybitnie madrego i inteligentnego człowieka


@kamdzowa: a kto tak napisał? To że bliska Ci osoba reprezentuje żenującą ignorancję w jakiejś sprawie nie znaczy, że musisz się starać bez jakichkolwiek podstaw umniejszać osobę, która jest zdziwiona tym faktem.
  • Odpowiedz
@antros: Twoj wpis sugeruje raczej obrazenie niz zadziwienie. Nie lubie osob, ktore uwazaja, ze zjadly wszystkie rozumy i nie zamierzam prowadzic takiej polemiki. "Zenujaca ignorancja w jakiejs sprawie" - zakup natki pietruszki urósł u Ciebie do takiej rangi? Wyjdz do ludzi i wyluzuj troche, a nie czytasz wpisy sprzed doby.
  • Odpowiedz
@kamdzowa: strasznie smutne jest to, że w dalszym ciągu nie potrafisz się nie uciekać do ataków personalnych, czy zdobyć na trochę dystansu i nie przypisywać mi intencji, których nie miałem czy cech, którymi się nie wykazałem,

pamiętaj, że nawet gdybym był głupiomądrym i złym człowiekiem, to nie zmieni to faktu, że nieznajomość takich słów jak natka i pietruszka powyżej przedszkola zaskakuje, a jeśli Twój luby jest faktycznie takim światłym człowiekiem
  • Odpowiedz
@antros: smutne jest to, ze Ty nie potrafisz zrozumiec, ze ktos kompletnie moze nie znac warzyw czy innych dla Ciebie czy mnie podstawowych produktow spozywczych, bo ma umysl ścisły i dla niego natka pietruszki jest jak dla mnie matematyka kwantowa czy fizyka molekuralna, nie rozrozniam.
  • Odpowiedz
@kamdzowa: :D pietruszka to nie jest wyszukane określenie na dajmy na to jakiś nieistotny detal zdobniczy, to pojęcie powszechne i powszednie, równie dobrze można nie znać słowa piesek,
  • Odpowiedz