Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić, jak to możliwe, że tygodnik neuropa zakopany a na główną seryjnie wjeżdżają znaleziska z normalną, zdroworozsądkową narracją? Przecież wypok w ostatnim czasie był rynsztokiem w którym na piedestale stawiano ojkofobię, zaburzenia psychiczne, dewiacje seksualne i inne lewackie atrybuty. Czyżby kurek z szeklami od różnych NGO-sów i instytucji unijnych został przykręcony i szkalujący Polskę i Polaków w każdym wpisie lewacy musieli wziąć się do pracy zgodnie ze swoimi kwalifikacjami i wykształceniem? W barakach u Niemca czy innego Holendra nie ma WiFi czy pisanie bez #60groszyzawpis już nie jest interesujące?

#wykop #neuropa #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #lgbt
Pobierz Jegwan - Może mi ktoś wyjaśnić, jak to możliwe, że tygodnik neuropa zakopany a na głó...
źródło: comment_1629967203SXUVvlwTinI8VlQP7MfHZ1.jpg
  • 10
Może mi ktoś wyjaśnić, jak to możliwe, że tygodnik neuropa zakopany a na główną seryjnie wjeżdżają znaleziska z normalną, zdroworozsądkową narracją?


@Jegwan: wykop wraca do swoich incelowych, alt-rightowych i szurskich korzeni. Nie trzeba raczej tłumaczyć jaką opinię ma ten portal i jego "zdroworozsądkowi" użytkownicy w odbiorze społecznym?

Przecież wypok w ostatnim czasie był rynsztokiem w którym na piedestale stawiano ojkofobię, zaburzenia psychiczne, dewiacje seksualne i inne lewackie atrybuty.


Chwilowe otrzeźwienie i