Wpis z mikrobloga

chciałem się rozeznać w temacie, czy byłoby na tagu #warszawa i okolice zainteresowanie architektoniczną sesją zdjęciową?
Próbuję zbudować portfolio i mógłbym sfotografować dom lub domek na wynajem coś jak na zdjęciu, albo mieszkanie w fajnym standardzie.
Rudery i mieszkania przed remontem odpadają.
Proszę o wiadomość tylko od zainteresowanych. W razie czego sesja pewnie w drugiej połowie września. Za darmo lub max za stówę na paliwo.
Nie mam jeszcze drona, więc w razie czego sesja z powietrza odpada,

Taguję potencjalnych zainteresowanych: #nieruchomosci #remont #architekturawnetrz #fotografia #flipmieszkania #wynajem #budownictwo
depcioo - chciałem się rozeznać w temacie, czy byłoby na tagu #warszawa i okolice zai...

źródło: comment_1629964809hprcKnN7MfSOCsLURlnjIG.jpg

Pobierz
  • 10
@depcioo: w Raszynie oddali do użytku (tak z grubsza) odnowioną Austerię, to przy samym kościele. Jak potrzebujesz do portfolio to chyba za darmo tam możesz sobie fotek narobić a jak wrzucisz jeszcze je na gminne grupy Facebookowe to zrobisz sobie dodatkową reklamę. Jeśli jesteś fanem architektury itp to tym budynkiem nie będziesz zawiedziony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 1
@robertx właśnie chce uniknąć czegoś takiego, że wybiorę sobie budynek i porobię mu zdjęć po cichu, bo potem umieszczanie tego w portfolio jest ryzykowne. Nie chcę potencjalnie ryzykować afery, wolę się dogadać z właścicielem i mieć na to papier
@depcioo: Budynek użyteczności publicznej chyba możesz bez ograniczeń fotografować i wykorzystywać. Ale jak chcesz papier to na Twoim miejscu uderzał bym do gminy, żeby dali podkładkę że Ci wolno. Nie będą robić problemów bo zależy im na wypromowaniu tego miejsca
Jak dalej będziesz szukał domków jednorodzinnych to wpisz sobie w wyszukiwarkę fb: forum mieszkańców gminy Michałowice i tam zapytaj. Głównie odklejona od rzeczywistości Warszaffka która lubi takie akcje ( ͡°
@depcioo: jak chcesz do portfolio, to masz pelno wiezowcow, kamienic i urzedow, ktore mozesz fotografowac do upadlego kiedy chcesz.
A tak przy okazji, to zdjecie w lesie moglbys troche skorygowac na perspektywe chociaz, bo bez tego ciezko mowic o fotografii architektonicznej. Nie zebym sie czepial, ale korekta perpektywy jest dosc wazna. To takie jakby ABC architektury: jesli architekt spedza dlugie dni, czy miesiace nad arkuszami, prowadzac linie wedlug linijki, to chce,