Wpis z mikrobloga

Jako ze związany z rolnictwem jestem dość mocno, wypowiem się. Na pis nie głosowali rolnicy, tylko MIESZKAŃCY wsi. A to zakute łby jest duża różnica. Znam wielu rolników, takich którzy maja 5, 10, 20 ha jak i takich co maja 2000, jak i takich co produkują mięso ktore codxziennie kupujecie w biedronce. Nikt ale to #!$%@? nikt nie głosował na pis. Także takie wysrywy zostawcie sobie, bo siejecie PROPAGANDE. Ludzie którzy mieszkają na wsi, najczęściej maja 5 ha oddane w dzierżawę na dziko; takiego chama nazywa się wtedy rolnikiem. Ha tfu na ten chlew. #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #bekazpisu #bekazpodludzi #rolnictwo a strajk jest po to żeby tępy naród zobaczył co się #!$%@?. Za tucznika (taka swinia która wazy 100-120kg) rolnik dostaje 3.8-4.2 zł za kilogram ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy płacicie za mięso(te różowe to mączka ziemniaczana) coraz drożej (30+ zł za kilogram). Także to z was powinni się śmiać a nie odwrotnie. W drobiu jest podobnie.
zieloniutkazielonka - Jako ze związany z rolnictwem jestem dość mocno, wypowiem się. ...

źródło: comment_1629956445Kk3yAgublxGDKwQRyP8qpH.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
Nikt ale to #!$%@? nikt nie głosował na pis.


@zieloniutkazielonka: ale wiesz, że z kim gadasz (poza księżmi i emerytkami) to nikt, #!$%@? absolutnie nikt nie przyznaje się, że głosował na PiS? Nikt nie głosuje i mają ponad 30% poparcia. Mniej więcej tak jak z disco polo - nikt nie słucha, wszyscy znają.
  • Odpowiedz
Na pis nie głosowali rolnicy, tylko MIESZKAŃCY wsi. A to zakute łby jest duża różnica. Znam wielu rolników, takich którzy maja 5, 10, 20 ha jak i takich co maja 2000, jak i takich co produkują mięso ktore codxziennie kupujecie w biedronce. Nikt ale to #!$%@? nikt nie głosował na pis.

@zieloniutkazielonka: I dlatego będziecie blokować miasta zamiast blokować wyjazdy z domów polityków / radnych PiS, którzy was tak wkurzają?
  • Odpowiedz
Za tucznika (taka swinia która wazy 100-120kg) rolnik dostaje 3.8-4.2 zł za kilogram ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy płacicie za mięso(te różowe to mączka ziemniaczana) coraz drożej (30+ zł za kilogram). Także to z was powinni się śmiać a nie odwrotnie.


@zieloniutkazielonka: Nie wiem czemu się śmiać z rolników, ale jeśli ktoś ma się śmiać to jednak nie-rolnicy. Przeciętny człowiek zarabia 2-3 razy tyle, co
  • Odpowiedz
@zieloniutkazielonka: ale tępy naród widzi co się #!$%@?. Tylko, ze rolnicy blokują drogi, po których poruszają się ludzie, którzy w dużej mierze się z nimi zgadzają i tez nie głosowali na PiS. Chcecie dotrzeć do tej części, ktora nazywasz tłukami to idź zablokuj temu „rolnikowi” to dzierżawione na chama pole.
  • Odpowiedz
#!$%@? absolutnie nikt nie przyznaje się, że głosował na PiS


@Pink_Floyd: mnie też to zawsze #!$%@?, ze wyborcy PiS wstydzą się przyznać że na nich głosują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Za tucznika (taka swinia która wazy 100-120kg) rolnik dostaje 3.8-4.2 zł za kilogram ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zieloniutkazielonka: jeszcze pare lat temu kupowalem polowke (lub calego z kumplem na pol) i rozbieralismy sobie na weekendzie pakujac wiekszosc do zamrazarki wielkosci duzej lodowki a czesc sie przetwarzalo jakos( ͡° ͜ʖ ͡°) wychodzilo tanio i wystarczalo na bardzo dlugo.

Ale wiekszosc ludzi mieszka w
  • Odpowiedz
@Dawkins_Wszechwiedzacy: Spróbuj założyć spółdzielnie z rolnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy patrzy tylko jak drugiego wydymac. Dopiero doczytałem komentarz. Już widzę ze nie mamy o czym rozmawiać. Bo ni #!$%@? nie zrozumiesz nigdy, ze to co kupujesz w sklepie jest #!$%@? woda i innymi gownami. Rolnik jaki producent jest #!$%@? w dupe bez gumy. I dojony do granic możliwość. Nie na innej branży w której tak
  • Odpowiedz
  • 13
No tak, tylko rolnika nazywa się każdego kto na choć 1 ha ziemi, a takich jest najwięcej bo chcą płacić krus i mieć tanio, a u mnie takich większość bo to stare dziadki i głosują na pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lubię wpisy o rolnictwie bo można odsiac dalnow którzy nie mają pojęcia o świecie
  • Odpowiedz