Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nieocenzurowany88 @ophiuchus: w sumie nie jesteś jedyny.
To znaczy ja chciałbym, ale trochę inaczej. Nie cofać się aż tak daleko. Rozsądnie gdzieś do wieku przed szkołą średnia wrócić. I tam nie podejmować już decyzji, które rzutuja na teraźniejszość. Oczywiście pod warunkiem, że pamiętam co się działo w tym 15-letnim śnie.

Choć znając życie próbując uniknąć błędów narobilbym nowych.

A tak w ogóle to chyba jednak nie - żyć ze świadomością, ze
@nieocenzurowany88: mam do dzisiaj w wiadereczku tazosy i karty z chipsów.
Ciekawe dlaczego producenci nie dodają już takich fantów do chipsów? Gdzieś czytałem, że to kwestia ustawy, która tego zabrania, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi w internecie. Domyślam się, że na pewno nie chodzi o kwestię opłacalności ani o zbyt. Dzieciaki zawsze kochają fanty!
nie dam bo znowu mi spuszczą #!$%@? w szkole. A potem ojciec w domu. Albo przed szkołą.


@knur3000: Gdyby mi w podstawówce regularnie nie spuszczano wpie*rdolu, nigdy nie zapisałbym się na KravMagę aby potem rządzić w LO i w pierwszej klasie klepać byczków z maturalnych ¯\_(ツ)_/¯
Ciekawe dlaczego producenci nie dodają już takich fantów do chipsów? Gdzieś czytałem, że to kwestia ustawy, która tego zabrania, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi w internecie. Domyślam się, że na pewno nie chodzi o kwestię opłacalności ani o zbyt. Dzieciaki zawsze kochają fanty!


@brednyk: może żeby ktoś nie próbował wyłudzać odszkodowania, że „prawie zeżorł przez pomyłkę” ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
czy naprawdę jestem jedyną osobą, która by tego nie chciała bo dobrze jej się żyje? XD


@ophiuchus: nie, jesteś jedną z niewielu osób, które nie ulegają temu nostalgicznemu #!$%@?, które czytam codziennie na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie pamiętają tylko te dobre chwile, a o złych zapominają, dlatego każdy wali konia do nostalgii, niezależnie od tego czy to Janusz tęskniący za "wspaniałym" PRL, czy millenials tęskniący