Wpis z mikrobloga

@Yogi282: jakie leki? lepiej sprawdx jak wygląda sprawa leków w pocztach, bo to nie jest takie proste jak sie wydaje. Z tego co wiem to o ile na własny uzytek można przy sobie przewieźć jakies przez granicę to juz wysyłanie bywa w wielu krajach nielegalne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yogi282: Jeśli się nie boisz, że akurat trafi na twoją paczkę i ją sprawdzą to wysyłaj. Ogólnie to musiałbyś być mega pechowcem wtedy, bo mój znajomy wielokrotnie dostawał leki na receptę od rodziców z Polski pocztą i nigdy problemów nie było.
@Yogi282 Januszobusem przejdzie, ja wysyłałem leki na receptę opisując je jako suplementy diety i przeszły.
Można też kupić w UK z consultacja online, np na simple online pharmacy, klikasz opcje i wystawiają Ci receptę - ale to oczywiście drożej niż w Polsce.

Najpewniej będzie Januszobusem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yogi282: Moja różowa bierze euthyrox i moja mama wysyłała paczkę właśnie PL-UK.Zadeklarowała jako gift i przeszło bez najmniejszego problemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nawet nie muszę chodzić do GP po receptę wystarczy kliknąć na stronie i na drugi dzień do odbioru w aptece, ale tak trzeba być zapisanym do jakiegos gp

@paniczhrabi: Tak, na pewno dostaniesz receptę na tego typu lek ot tak, bez żadnej wizyty, wywiadu i badań. Chyba, że twój gp to jakaś januszerka faszerująca ludzi lekami bez postawienia diagnozy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@romek898: Źle zrozumiałeś, robię tylko repeat prescription bo możesz na raz dostać tylko zapas na 3 mc. Oczywiście że nie dają na ładne oczy, trzeba pokazać jakieś badania, lub je zrobić jak nie masz, żeby ocenić jaka dawkę podawać. Ale potem po następne recepty już nie trzeba chodzić do gp.