Wpis z mikrobloga

Rolnicy nie głosowali na pis


@K-S-: ci co pojechali blokować to nie są rolnicy tylko milionerzy przedsiębiorcy a to różnica. Oni nie mają 10ha pola tylko 300
  • Odpowiedz
no bo tamci ściągną do naszej Bolzgi imigrantów, którzy będą uczyć dzieci masturbacji LGBT.


@magic_johnson: PO popełniło ten błąd, że postawiło na złego konia. Jakby o LGBT nic nie wspominali to by ludzie ich z nimi nie kojarzyli + wybór miernot jako liderów = sami są winni swojej porażki.
  • Odpowiedz
@kwaz1: Rolnicy to właśnie przedsiębiorcy ilość ziemi i dochody nie mają tu wiele do rzeczy. To nie są ludzie którzy siedzą i czekają aż ktoś im da, a protestują bo utrudnia im się sprzedaż własnych produktów. Dużo się mówi o niskim krusie oraz o dopłatach, zapomina się o limitach, zakazie sprzedaży swojego mięsa i nieuczciwej konkurencji z strony innych państw ue które dostają większe dopłaty.

W sumie rolnik mający 300ha ma
  • Odpowiedz
@pogop: Rolników to mi tak na prawdę najmniej szkoda. Od zawsze szli tam gdzie widzieli tylko swój interes, a nie interes ogółu. Załatwili Kamysza, poszli za PiS i teraz mają. Sami tego chcieli, głosowali za Nimi twardą ręką. Nie jest mi ich ani trochę żal
  • Odpowiedz
I to nie wina pisu czy po, tylko lata zaniedbań obu partii plus działania unii.


@K-S-: chcieli łuni to mają, było zapytać wcześniej francuzów jak to wygląda no ale nie bo po co.
@magic_johnson: tylko PO miało identyczny gabinet "nie muszą być specjaliści" Pamiętacie muchę ?
  • Odpowiedz
@kwaz1: A no tak, jest źle to musi zostać tak jak jest bo ktoś tak kiedyś zdecydował, gdy wydawało się że będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@K-S-: nie, prawda jest taka że obie te partie to jak wybór między rakiem trzustki a płuc. Zasługujemy na coś lepszego nie sądzisz ?
  • Odpowiedz
@kwaz1: Pisałem o unii europejskiej, no ale tak dobrzy politycy by mogli mieć pozytywny wpływ na unie. Problem polega na tym że u nas praktycznie nie ma dobrych polityków, a jedyni doświadczeni są w po i pis.
  • Odpowiedz