Wpis z mikrobloga

Znaczy... ja powiem tak - wszyscy teraz mówią o Kamilu, że przesadził, że pojechał po Sołzie, tak? A dla mnie to Grosik ma rację - często na bojsku potrzebny jest taki ktoś, kto da z serducha, pociągnie z wątroby, wejdzie w pole karne, pokiwa się. A my żeśmy tę wątrobę z Kamilem nieraz ćwiczyli, hehe... Poza tym Turbo regularnie gra w Anglii, a ja też żem tam grał w Czempjonczyp, tak? Nie, ale czekaj, Romek! Ty mówisz, że on w zeszłym sezonie miał 150 minut w Premjer Lig? No tak, ale ty to wszystko w tym swoim telefonie sprawdzasz, to siedź w nim i nie marudź! Hehe... No ale wracając do Kamyla - on zawsze ma te turbo, a jak to mawiają Niemcy - Statistiken spielen nicht... Już tam Romek sobie szuka w internecie co to znaczy, a ja wam szybciej powiem: statystyki nie grają, tak? No... Tagże Kamil powinien pojechać na te Miszczostwa i co do tego nie ma dwóch zdań. Nie pojechał i widzielyśmy jaki był tego efekt.
#kanalbekowy #kanalsportowy #pilkanozna #reprezentacja
Wariner - Znaczy... ja powiem tak - wszyscy teraz mówią o Kamilu, że przesadził, że p...

źródło: comment_1629904554tUummP5Nc4jCAxUj8iNBcN.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach