Wpis z mikrobloga

Mirki, wydarzyła się przykra sytuacja,
Mianowicie chciałem wyjąć garnek z szafki kuchennej takiej która jest na rogu zrobiona, a że był nisko to oparłem się o drzwiczki i ten dolny zamek się odczepił chyba, nie znam się szczerze mówiąc xD W każdym razie takie zdjęcie udało mi się zrobic.
Czy z perspektywy gościa który nie ogarnia tematu napraw mebli da się to jakoś w miarę szybko doprowadzić do porządku?
Czy w ogóle da się to naprawić?
#pytanie #naprawa #meble #kuchnia
Pobierz x.....x - Mirki, wydarzyła się przykra sytuacja, 
Mianowicie chciałem wyjąć garnek z...
źródło: comment_1629901280RW0FoxpxenEVAlx6pudk8p.jpg
  • 15
@xWiteQx: wersja premium - naprawiasz scianke zeby bylo do czego przykrecic zawias (na przyklad wkleic kolek mozna po rozwierceniu)
wersja wazzup - przesuwasz zawias kilka centymetrow w gore i przykrecasz, bo tam nic nie bylo jeszcze wyrwane, wiec normalnei sie przykreci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Norskee: a jak wywierci puszkę w drzwiczkach? Op z zerowym pojęciem a tu stolarskie fikołki trzeba odpierd..

@xWiteQx: po dwie zapałki z klejem do drewna wkładasz do dziur po wkrętach. Po wyschnięciu odcinasz nadmiar i wkręcasz zawias. Do roboty potrzebujesz nóż, wkrętak i odrobina kleju do drewna.
@ChrisClever: albo mnie trolujesz albo nie masz pojecia o czym mowa.
Wkrety do stolarskie do drewna zazwyczaj maja leb z POZI gniazdem w skrocie PZ.
Wkrety z symbole PH (Od Philips Head) zazwyczaj uzywane sa w pozosatlych dziedzinach , zwlaszcza w automatyce itp