Wpis z mikrobloga

  • 0
Co się bardziej opłaca?
-Vectra - 450 Mb/s za 49,99 instalacja za 1 zł, bezterminowa umowa

-UPC, które wychodzi trochę gorzej, bo 50 zł za 300Mb/s na 6m, później pewnie kilka zł drożej, ewentualnie 750 Mb/s za 60 zł, ale umowa na 24m a mieszkanie mam na rok.
Słyszałem, że Vectra to tak średnio, ale aktualna oferta jest bardzo dobra. Lokalizacja to Katowice, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie :D
#upc #vectra
  • 16
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czeskiNetoperek Rok będę na pewno, co dalej nie wiem, więc głupio ryzykować i pchać się na 2 lata. Teoretycznie jak umowa jest bezterminowa, to jeśli będzie strasznie słabo działać to mogę zawsze zmienić
  • Odpowiedz
@timigo: vectra na propsie, przy rozwiazywaniu umowy nie robili problemów - miesiac wypowiedzenia plus 2 tygodnie na zwrot sprzętu. Fajna opcja jak sie siedzi w PL kilka miesiecy

  • Odpowiedz
  • 0
@timigo ja dziś założyłem na próbę Vectrę 600 za 50 zł na 12 miesięcy. Tak niestabilnego gówna dawno nie widziałem. Max to 200-250.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@memory nie zachęcasz, właśnie widziałem te ofertę, taniej nigdzie nie ma, przy moich potrzebach te 200 może starczy, ale faktycznie słabo z ich strony, jak miałem kiedyś kiedyś UPC, to zawsze było stabilnie
  • Odpowiedz