Wpis z mikrobloga

@DerMirker: o, przypomniałeś mi o sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym Ci podziękować za aktywność na mirko i wskazaniem właściwej drogi co do tego co należy zrobić z wrakami.
Ostatnio na osiedlu zaczęło robić się trochę tłoczno a od około roku jedno z miejsc było zastawione małą hondą. Wyglądała ogólnie spoko, jedynie felgi, nadkola, okolice łączenia z szybami i dach dawały widoczne ogniska korozji. No i
  • Odpowiedz
@Wmordejerza5000: pomidorku, nie oznaczyłeś nikogo. A swoim komentarzem tylko pokazałeś swoją ignorancję. Serio chciałbyś podpalić samochód pod blokiem, gdzie parkuje wiele innych samochodów?
  • Odpowiedz
@Nutaharion: a masz apkę czy zgłaszałeś przez stronę SM? Bo ja w Poznaniu mam tylko SM i trochę się cykam czy ktoś nie sprzeda info kto tym ludziom zgłosił auta. Ewidentnie porzucone, mam na nie oko od ok 3 lat i tylko 2 z nich ma ubezpieczenie.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: podobnie jak Poznań, z tym że u mnie można zaznaczyć lokalizację na mapie. Co moim zdaniem jest na podwójny plus - niezbyt mogę robić foto aut na swoim osiedlu, bo ktoś na pewno mnie zobaczy i połączy fakty.
  • Odpowiedz