Wpis z mikrobloga

@Retsew znam ten ból, choć mi przepisywali ten płyn co śmierdzi jak morska woda
Szukaj plusów, jeśli masz zaostrzenie to przynajmniej po wszystkim masz parę godzin bez srańska co pół godziny ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dużo zdrówka Miras i oby rura gładko weszła ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zralok: nie mam zaostrzenia, srańsko po tym płynie i tak jest, dodatkowo leci piana z dupy, bardzo nieciekawe doświadczenie.

A i jeszcze pielęgniarki się skapnely, że dały mi za mało, i z 1 litra zrobiły się dwa ;))))
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zralok: tak z ciekawości to po 18 robią bez anestezjologa i znieczulenia? Bo trochę się bym bal żeby mi 2m rury do dupy wsadzali na żywca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matfju99: nic nie wyszło, wszystko raczej git, ta kolonoskopia była robiona ze względu, iż kończę 18 za niedługo i chcieli mnie jeszcze jako dziecko zbadać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matfju99: tak, objawy to luźniejsze stolce i ogólnie kłujący ból w dole brzucha. Obecnie nie mogę jeść laktozy + nie mogę pić gazowanego. Widziałem, że postowales, że masz problemy z układem pokarmowym, polecam zrobić badania krwi, moczu oraz stolca, dużo pokazują. Jeżeli chodzi o WZJG to jest to choroba powodowana stopniowo przez geny, oraz bardzo przez stres. Te chorobę często musi wywołać jakiś czynnik zapalny - w moim przypadku było to