Wpis z mikrobloga

@ojrzan88: Fajnie fajnie, mnie się tak spodobała że drugi raz przeszedłem. Szkoda tylko że nie będzie drugiej części, przynajmniej w najbliższym czasie, zwłaszcza że jest potencjał na kontynuacje po tym co pokazali w zakończeniu z O'brainem. Pamiętam rok temu jak sobie myślałem że już pewnie niedługo zapowiedzą ale niestety nawet nie mają w planach. Myślę że to wina twórców, wypuścili na premiere z błędami których ponoć było sporo przez co recenzje
  • Odpowiedz
  • 2
@Disscord93: drugi raz raczej nie bede przechodzil, ale pewnie postaram zebrac wszystkie podstawowe achivmenty, bez tych za przechodzenie fabuły kolejny raz. dawno nie grałem w gre, gdzie zainteresowała mnie tak fabuła- głownie mnie denerwowało jak bylo wiecej fabuły jak grania jak np. w wiedzminie3, a tutaj to było fajnie wywazone. jedynie mi czegos brakuje w tej grze, ale sam nie potrafie okreslic czego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ojrzan88: odpadłem gdzieś w połowie. Nudna i powtarzalna. Ostatecznie wyłączyłem, gdy siedziałem w obozie i czekałem na jakieś zadanie, po kilku minutach nic się nie działo to wyruszyłem za bramę. Po przejechaniu sporego odcinka drogi, ta stara baba dzwoni, że ma zadanie... Stałem tam i nic nie chciała, a ta rura dzwoni gdy wyjechałem.
  • Odpowiedz
@ojrzan88: o, jestem w trakcie ogrywania. Pierwsze 3-4 godziny bardzo ciężkie do przebrnięcia- gra jest drewniana, fabuła jeszcze nie porywa, przeciwnicy wytrzymują 100 pocisków w klatę. Teraz po 7h jest trochę lepiej- technologicznie dalej drewno (przed dialogami potrafi być chwila loadingu, w ogóle problemy z dialogami można by było opisywać na dwie strony, AI przeciwników nie istnieje) no ale można czerpać jakąś przyjemność ze strzelania, jeżdżenia motocyklem. No i fabuła nabrała
  • Odpowiedz