Wpis z mikrobloga

Wat? Oto minimalne wymagania Call of Duty: Ghosts:

System operacyjny: Windows 7 lub Windows 8 – 64-bitowe

Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 taktowany zegarem 2,66 GHz lub AMD Phenom X3 8750 taktowany zegarem 2,4 GHz albo szybszy

RAM: 6 GB

HDD: 50 GB

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 550 Ti lub AMD Radeon HD 5870 albo szybsza (rekomendowana GeForce GTX 780)

Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

DirectX: 11

Eee... Jeżeli takie wymagania będą miały wszystkie nextgeny, to ja dziękuję...

#gry #callofduty
  • 28
@TheShadow: no raczej większe będą miały next geny, bo COD zdecydowanie nei jest wybitny graficznie, a z czasem grafika w generacji mocno się zmienia (na przykładzie obecnych konsol widać)
@Colek: Stagnacja w branży trwała zdecydowanie za długo - ja osobiście nie mam żadnego problemu z wymianą PC co 2 lata, aby grać z wszystkimi detalami i wysokiej rozdzielczości.
@Colek: Poza tym nextgeny to taki PC z średnio-wysokiej półki - i5 z GTX 660/ GTX 660Ti (lub odpowiednik od AMD) - na takim komputerze spokojnie pograsz z średnich detalach, bo maksymalny poziom tego co PC ma do zaoferowania to wymaga i7 po O/C i GTX780/ Titan.
@TheShadow: Na takim sprzęcie pójdzie ARMA 2, a to bardzo dobra gierka. Z tego co widziałem na filmach, w nadchodzącym Call of Duty nie będzie można latać myśliwcem/śmigłowcem po gigantycznej mapie, nie będzie wielkich bitew. Nie wiem skąd oni mają te wymagania.