Wpis z mikrobloga

Siema bracia i siostry, może tutaj znajdę w końcu pomoc. Mam problem z mikrofonem w cs:go, a mianowicie przyciskając klawisz w grze w ogóle nie pojawia mi się ikonka informująca o rozpoczęciu mówienia, oczywiście przy tym mnie nie słychać. Mikrofon w słuchawkach działa bankowo (słuchawki na usb-c), testowałem w przeglądarce i wszystko git, co więcej, przez pierwsze 3 dni od zakupu komputera normalnie w grze było mnie słychać. Problem zaczął się gdy zaktualizowałem mój system, od tamtej pory mikrofon nie działa. Uprzedzając pytania, sprawdziłem wszystkie ustawienia systemowe, te na steamie również, usunąłem programy, które potencjalnie mogą powodować problem (choćby nVidia Experience), wyczyściłem kolejny raz cały system i aktualizowałem sterowniki przez SDI.
Dodatkowa informacja: Próbowałem połączyć sie z ziomem na tym steamowym voicechacie, ikonka mikrofonu była przekreślona i wyświetlał się komunikat, że teoretycznie przeglądarka blokuje mi dostęp do majka, jednakże odinstalowałem każdą możliwą przeglądarkę i problem nadal pozostał. Czy ktoś ma jakieś pomysły o co tu może chodzić? :(
Jedyna rzecz jaka mi przychodzi do głowy w celu rozwiązania problemu to zmiana systemu, ale najpierw chciałem sprawdzić inne pomysły.

#mikrofon #komputery #kiciochpyta #csgo #windows10 #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz