Wpis z mikrobloga

Cześć,
szukam zespołu na wesele.

preferencje: nie chcę disco-polowego zespołu (mogą zagrać parę kawałków, ale nie chce żeby był na to nastawiony)
skład: nie gra roli, może być nawet 2W1, bo dużo zespołów po jakiejś porze po prostu oferuje DJ-a :-)
cena: nie gra roli
termin: druga połowa 2022 (październik)
lokalizacja: śląsk

Macie coś godnego do polecenia?

#muzyka #zespol #wesele #slub #dj #katowice #slask #gliwice #chorzow #sosnowiec #bytom #zabrze
  • 13
@sluchawki_bez Nie no, nie trzeba mi listy. Po prostu uważam, że wesela gdzie młodzi są na NIE jeśli chodzi o DP, są lekko mówiąc średnie. Oczywiście każdy ma swoje jakieś tam wymagania co powinno zawierać dobre wesele (jako gość), ale w dorosłym życiu byłem na 8 weselach, gdzie 2 z nich były bez disco polo i wyglądały trochę lepiej niż stypa, bo ludzie się śmiali i pili wódkę bez oporów ¯_(ツ)_/¯

Oczywiście
@sluchawki_bez Uf, bo już myślałem, że będą zjeby od góry do dołu :D
Wiadomo, wesele jest dla pary młodej (niektórzy o tym często zapominają) i to oni powinni być najważniejsi w tym dniu, ale też dobrze widzieć jak goście fajnie się bawią, niekoniecznie powodem musi być wódka czy żarty wuja Staszka. Na swoim własnym chyba udało mi się znaleźć balans i wyszło naprawdę fajnie ʕʔ

Powodzenia w szukaniu
@mirek_januszy: W stu procentach podzielam Twoją opinie :) Na naszym weselu (jak z resztą na większości) będzie totalnie różny przedział wiekowy. Próbujemy zrobić tak, zeby każdy był zadowolony - ale oczywiście patrząc też na nasze potrzeby (czyli pary młodej). Mieliśmy fajną ofertę wynajęcia sali, na prawdę bardzo urokliwej ale oferowała jedynie takie "fancy" jedzenie jak u modesta, czyli duży talerz, mała porcja...nie wyobrażam sobie 50-letniego wuja po 40 minutach tańca, spragnionego