Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Jak czekałem na egzamin fajna dziewczyna do mnie zagadała ona też 6 raz podchodziła chwilę pogadaliśmy co chwilę się usmiechała ja odwzajemniłem parę razy egzaminator przyszedł mój przed czasem i poszłem jak na mnie patrzyła to jej oczy się powiększały a ja czułem motylki w brzuchu ehhh podwójny its over dla chłopa ja jestem w środku totalnie rozbity (,) ona przeszła plac ale nie wiem czy zdała ehh chłop mógł poczekać jestem totalnym debilem i pewnie w życiu już jej nigdy nie zobaczę #przegryw #depresja ##!$%@? #milosc #rozowypasek #prawojazdy
M.....2 - Jak czekałem na egzamin fajna dziewczyna do mnie zagadała ona też 6 raz pod...

źródło: comment_1629817245H1rkQ1S6U2CnHJuT1Azerl.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Mietek_02 no i prawidłowo, pamiętaj, że jak madki p0lki wożące dzieci do szkoły w SUVie od starego dały radę zdać, to też dasz radę. No i egzamin praktyczny jest żadnym odzwierciedleniem jazdy po polskich drogach gdzie trzeba mieć niekiedy oczy w dupie żeby ogarnąć co się dzieje ( )
  • Odpowiedz
@Mietek_02: Nie wiem jak ty, ale ja przed swoim egzaminem wolałem się skupić i przygotować mentalnie do niego (trochę tak jak bokser przed walką), a nie gadać z jakąś loszką. W końcu i tak jej więcej w życiu nie zobaczysz a podchodząc do egzaminu rozkojarzony masz większe szanse na oblanie.
  • Odpowiedz
no i prawidłowo, pamiętaj, że jak madki p0lki wożące dzieci do szkoły w SUVie od starego dały radę zdać, to też dasz radę. No i egzamin praktyczny jest żadnym odzwierciedleniem jazdy po polskich drogach gdzie trzeba mieć niekiedy oczy w dupie żeby ogarnąć co się dzieje ( )


@Krasparov: Nie żeby coś, ale jak taka madka ma SUVa, to jest szansa, że oprócz zakupu tego auta,
  • Odpowiedz