Wpis z mikrobloga

@NewBalanz: o nim to sam bym nie zapomniał to jest osoba którą trzeba do końca cisnąć za to jaka jest , druga sprawa nie da się chyba wykurzyć ćpuna widzisz jak centrala reaguje na nowych gości od razu panika walne zgromadzenia i plan by go wykurzyć i kukła dalej została na obsranej kanapie
@mojenowekonto: wydaje mi się, że coś w stylu tego, co @NewBalanz wspomniał. Albo jakaś grubsza afera/długi wątek u Szkolniaków, który cały czas byłby ciekawy do obserwowania. Tylko że na to są coraz mniejsze szansę, bo wszystko przelatuje przez górską cenzurę albo centrala wdraża jakieś swoje "zajebiste" pomysły, które są oczywiście nieśmieszne, bo ja nie wiem, jak jakaś gruba akcja miałaby teraz przejść.

Niestety sam rdzeń uniwersum przestaje być ciekawy - spojrzysz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mojenowekonto:
1. Musiałoby się coś realnie na szkolnej dziać, żeby ludzie uwagi gdzie indziej nie przenosili
2. Ludzie musieliby konsekwemtnie trzymać się postawy że oglądamy małpy w Zoo, nie angażować się i nie przyjmować żadnych "autorytetów", bo w schemat zwykle jest podobny. Pojawia się ktoś, kto robi fajne rzeczy -> ludzie zaczynają go lubić -> z ludzi którzy go lubią wyłania się fanbojstwo -> fanbojstwo wszelką krytykę uważa za atak, a