Wpis z mikrobloga

@Boomm: tam widac fajna zaleznosc cena gwaltownie spadala do np 35 potem rosla o 100% do 70pln a potem znowu spadla tylko do 9 i teraz niedawno urosla o 100% do 20pln to bardziej by sugerowalo ze teraz powinien byc boczniak a potem zjazd, wykres przypomina taki który miał by właśnie kończyć konsolidacje ale nie widać na nim jeszcze stałego wzrostu, wiec bardziej bym sie spodziewał jeszcze jednego spadku i odbicia
@Boomm: ja miałem za 17,6 i sprzedałem przy 20,6(+- juz nie pamietam z glowy) odpisałem przez to ze sam w tym siedziałem i zaciekawiła mnie możliwość wypowiedzenia się na temat spółki ;)
Powodzenia, wytrwałości i na pewno zarobisz
@Boomm: hmmm nie widzę powodu żeby wracać do tej spółki w tym roku, poza tym nie jestem zainteresowany inwestowaniem w tandemie z innymi, raz ze to nielegalne, dwa że najprawdopodobniej będę tym wydymanym jeśli tylko spróbuje

Chyba że szukali winnych czemu spadło...w takim razie możesz im powiedzieć że jest taki PiSowski inwestor na wykopie który sprzedał wtedy pakiet wartości 14% dzisiejszego wolumenu dziennego wiec jakiś tam wpływ na rynek miałem, podziękuj