Wpis z mikrobloga

Widzę, że wielu z Was się zatraciło podczas mojej absencji...

Zarzucacie mi, że jestem jakimś białorycerzykiem, i że usprawiedliwiam wystawianie #spermiarz przez tą Agatkę, a potępiam wystawianie #p0lka przez #przegryw . Nie chcę mi się tego pisać po raz kolejny więc skopiuje swój komentarz:

Ten mężczyzna po raz 6 dał się wystawić i upokorzyć za mglistą nadzieję seksu. Zasługuje na ostracyzm, jak każdy spermiarz dający atencję.

Natomiast żadna z kobiet wystawiona przez wykopków nie pajacowała jak ten debil z posta tylko chciała po prostu się spotkać z mężczyzną który jej się podobał. Żadna z nich nie błagała chada 6 razy by raczył ją wybolcować.

Na prawdę jesteście tak głupi, że nie widzicie różnicy??? Staram się po prostu być sprawiedliwy względem zachowań. #!$%@?ąc od płci.

Ja potępiam spermienie/tryhardowanie/poniżanie się dla drugiej strony. Nie to, że ktoś chce się spotkać z osobą atrakcyjną. Ja też bym nie był ze swoją dziewczyną gdyby była nieatrakcyjna fizycznie.

Niestety to i kilka poprzednich wydarzeń sprawia, iż czuje się w obowiązku kontynuacji mojej zbawiennej nauki. Oficjalnie powracam do działalności! Widzę, iż ten portal potrzebuje mnie jak nigdy przedtem!

#blackpill #blackpillraw ##!$%@? #oswiadczenie
B.....W - Widzę, że wielu z Was się zatraciło podczas mojej absencji...

Zarzucacie...

źródło: comment_1629715728h53loTQPF27vjD7zteJ9R2.jpg

Pobierz
  • 45
@Blackpill_RAW: Ta mirabelka chwali się swoim rekordem, więc cały czas wystawia mężczyzn. Tego wystawiła za pierwszym razem też dla swojej własnej przyjemności. Wtedy nie mogła przypuszczać, że jeszcze 5 razy da się wystawić. Jej zachowanie niczym nie różni się od przegrywów, których hejtowałeś i nazywałeś genetycznym gównem.
Natomiast żadna z kobiet wystawiona przez wykopków nie pajacowała jak ten debil z posta tylko chciała po prostu się spotkać z mężczyzną który jej się podobał. Żadna z nich nie błagała chada 6 razy by raczył ją wybolcować.


@Blackpill_RAW: Racja, mnie np. głównie interesuje jak to odbije sie w skali społecznej ;) I kto finalnie lepiej na tym wyjdzie, samotne kobiety(bo czadów nie starczy dla wszystkich, a lata leca) czy samotni