Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@TheScarecrow: któraś tam fala miała się zaczynać w połowie sierpnia, a tu problem bo się liczby nie zgadzają, kryzys imigracyjny robi większe wrażenie niż słupki zachorowań, lextvn nawet ważniejszy niż 1 nowy przypadek,
Trzeba rozkręcać całą narrację od początku, bo znowu się ludzie nie chcą bać
  • Odpowiedz
@TheScarecrow: Przeczytałem dziś rano ten tekst i po prostu nie wierzę. Przytoczone pomijalnie małe liczby, a we wnioskach - wzrosty o NIEMAL 100%, SYTUACJA BARDZO POWAŻNA, JUŻ SIĘ ROZKRĘCA NA POWAŻNIE.

Wariant delta odpowiada za ponad 80% zakażeń, a jest wielokrotnie bardziej zaraźliwy. Jak to się ma do codziennie wykrywanych ok. 200 zakażeń, skoro każdy z nich powinien zarazić kilkanaście następnych osób? Tego już nie napisali.

Jest źle. Będzie gorzej. Bójcie
  • Odpowiedz
@jamtojest2 będzie gorzej dopóki ktoś się nie #!$%@? na poważnie i nie zacznie wybijać tych #!$%@? pismaków, te kłamstwa i gowno artykuły tylko dla kliknięć i siania paniki nie doprowadza do niczego dobrego, od jakiegoś czasu te ludzkie szczyny nawet odwagi nie mają żeby te śmieszne wypociny podpisać, nie bez powodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheScarecrow: w rmf już byli super zarażający, bo młodzi ludzie nie chcą się szczepić i w ogóle to zarażają pińćset osób na dyskotece. A właśnie, DYSKOTEKA NA TYSIOMC OSUB. NO KTO TO WIDZIOŁ? WSZYSTKO W DOMACH WYZAMYKAĆ, a nie jakieś wyjścia.
  • Odpowiedz
no klasyczny clickbait i tyle. Tak się robi gazety internetowe już od lat.


@Recydywa: ja to wiem, ty to wiesz, a setki jak nie tysiące innych ludzi łapie się na to pranie mózgu.
  • Odpowiedz