Wpis z mikrobloga

samo stwierdzenie "uchodźcy" jest kłamstwem


@FotDK: czyli twierdzisz że na granicy polsko-białoruskiej nie ma migrantów którzy byli prześladowani w swoich krajach? Którzy uciekali z Iraku i Syrii przed islamistami po wybuchu wojen domowych?

Z drugiej strony możesz mieć rację. Jeśli nie damy im (zgodnie z konwencją genewską!) możliwości złożenia wniosku o status uchodźcy to nie będzie tam uchodźców
  • Odpowiedz
@aarahon: bo nie nagrywam tego gówna, by mieć to pod ręką, a sam TVN mi się zaprezentował w swoich Fucktach a nie materiałach z wykopu, bo moja połowica lubi zrobić maraton po programach informacyjnych. To co, tam też był wyjęty z d--y materiał?

Uchodźca ma prawo do bycia uchodźcą, gdy dobije do pierwszego w sąsiedztwie kraju nieobjętego wojną. Białoruś trochę średnio spełnia tren warunek.

Poza tym przed chwilą rozmawialiśmy o
  • Odpowiedz
bo nie nagrywam tego gówna, by mieć to pod ręką,


@FotDK: a wskazałeś konkretne wydanie faktów w którym to leciało? Nie, więc o co chodzi z tą głupią wymówką?

To co, tam też był wyjęty z d--y
  • Odpowiedz
wysyłani przez białoruś


@aarahon: słowo klucz

do reszty już mi się nawet nie chce odnosić

materiał Fucktów, o którym mówię leciał chyba w sobotę, tyle pamiętam, wystarczyło mi porównanie z Polsatem, by wyśmiać to nachalne płaczliwe g---o
  • Odpowiedz
@aarahon: człowieku, po pierwsze to nie pierwsze manipulacje tvnu, bym miał zgrywać to na dysk dla jakiegoś randoma z netu

po drugie, słabe prowokacje, złap za książkę o manipulacji czy coś
  • Odpowiedz
@aarahon: sobotnie fuckty, powiedziałem, mam Ci to zgrać, czy sam sobie poszukasz? Może masz konto w playerze, czy gdzie to można za hajs pooglądać.
  • Odpowiedz
@FotDK: Ja mogę poświęcić 25 minut na obejrzenie tego wydania faktów tyle że najpierw stwierdziłeś że cały materiał o sytuacji na granicy, potem że tam nie ma uchodźców, zmieniłeś zdanie i stwierdziłeś że uchodźca to osoba która dociera do pierwszego kraju nie objętego wojną ale tego też nie potrafisz podeprzeć w prawie więc co mi da obejrzenie faktów jak masz problem z opisaniem rzeczywistości?
  • Odpowiedz
@aarahon: tak, nie ma uchodźców, są imigranci z brudnej gry, prawdopodobnie, Łukaszenki

mają status uchodźcy?
są na naszej ziemi?
kim są i gdzie jest ich wojna lub inny powód by nagle w Białorusi nazywać ich uchodźcami?
  • Odpowiedz