Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2142
Zwróćcie uwagę i w ostatnich dniach wyszło tutaj Pisowskich tropi piszących coś w stylu: "Nie popierałem Lecz TVN, ale po tych ich reportażach o uchodźcach, niech PiS ich zamyka w cholerę".

Na Mirko jest tego trochę mniej, ale zobaczcie sobie komentarze pod dowolnym znaleziskiem na głównej.

#bekazpisu #bekazprawakow #tvn
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwróćcie uwagę i w ostatnich dniach wyszło tutaj Pisowskich tropi piszących coś w stylu: "Nie popierałem Lecz TVN, ale po tych ich reportażach o uchodźcach, niech PiS ich zamyka w cholerę".


@tusk: Najśmieszniejsze jest to że to niby taka "elita" a nawet nie podejmują dyskusji tylko odrazu wyzwiska.
  • Odpowiedz
na tym polega wolność słowa, że każdy może wyrażać swoje opinie nawet jeżeli są one totalnie głupie.


@okurczaki: No chyba, że ktoś lubi Hitlera - to trzeba go zwabić do lasu, zrobić tort z wafelków, a potem aferę, że ktoś śmie lubic Hitlera w odludnym lesie, gdzie nawet psy wioskowe się nie zapuszczają.
  • Odpowiedz
  • 0
@tusk Nie mogą mówić co chcą, ja nie mogę móć co chcę, to niby dlaczego jakieś media mogą. Jestem przed prawem zobowiązany do poświadczania prawdy, a media to już nie są?
  • Odpowiedz
@tusk: no chyba nie do końca bo mają jakąś misję np rzetelność w przekazywaniu informacji. Jeśli jest inaczej to jest to propaganda a nie wolne media
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: jakich uchodźców XD Łukaszenko dostał od nich gruby hajs, za możliwość przejścia na zachód, czemu białoruś nie da im azylu? Czemu nie pójdą na przejście graniczne poprosić o azyl tylko nielegalnie przekraczają granicę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tajemny-poliszynel: Serio? XD przecież na tym polega wolność mediów, że mogą sobie mówić co chcą, dopóki nie są finansowane z pieniędzy publicznych

@tusk: Nie za bardzo to tak wygląda zagorzały lewaku.
Media kreują rzeczywistość dla większości społeczeństwa i ich wolność kończy się w momencie gdy zaczynają wprost kłamać puszczając newsy tak pocięte by zgadzały się z ich retoryką. Niczym tu od TVPiS się nie różnią i to, że jedni robią źle nie daje tym drugim prawa by też to robili.

Przykłady kłamstw z granicy to:
- nazywanie ich uchodźcami choć nie są
  • Odpowiedz
@ola522:

@tusk: Ja #!$%@? czy w tym kraju zawsze będzie do wyboru tylko pis/po i propaganda albo tvpis/tvn? Pluje na obie strony równo


Dwie spolaryzowane grupy, to najlepsza sytuacja dla radzących, lepiej się wtedy rządzi, gdy wystarczy wrzucać na tapetę tematy, które podzielą te dwa przeciwne obozy, a gdy 100% gawiedzi jest zajęta skakaniem sobie do gardeł, zamiast interesować się tym co milosciwie nam panujący robią z tym krajem, to mogą spać spokojnie i bez obaw
  • Odpowiedz