Wpis z mikrobloga

Polecicie mirki jakiś horror (survival) na PCta?

grałem w wszystkie części feara i amnesia, trochę brakuje mi strachu :/

edit

w deadspace też grałem, ale mało straszny.

#gry #horror #survivalhorror
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nikonem: mnie ostatnio jakiś dzik gonił jak już miałem wychodzić to chyba życiówkę na kilometr zrobiłem. Trochę głupio by było zostać zabitym przez jakiegoś zwierza w lesie, ale adrenalina fajna :D
  • Odpowiedz
@Gadzinski: ja trafilem na jakis cmentarz... To uczucie co wtedy zlapalo nie do opisania. Jak w horrorach, kilkusetletnie groby poprzechylane, popekane stare nagrobki podswietlane latarka z telefonu...
  • Odpowiedz
@franaa: ma dobrze rozwiniętą fabułę?

bo powiem szczerze, że do amnesia podszedłem bardzo sceptycznie - za brak możliwości walki, ale szybko zmieniłem zdanie :P z kolei fear miał genialne momenty w których "coś się działo".

@nikonem: to mi dałeś pomysł na następną wyprawę :P w sumie nigdy nie lubiłem cmentarzy. Chyba zbyt dużo filmów o zombie oglądałem :D
  • Odpowiedz
@Gadzinski: brak ci strachu? Wyprowadź się do mnie na wioskę, to uczucie gdy musisz o 5-6 rano #!$%@?ć na przystanek 10 minut idealnie ciemną drogą przez jakieś chaszcze podczas gdy wszedzie dookoła biegają sobie psy, niektóre naprawdę wielkie i agresywne bydlaki, niezapomniana sprawa. Za każdym razem jak wychodzę to nie wiem czy nie znajdą mnie potem zagryzionego w krzakach :-|
  • Odpowiedz
@Shaki: stary, w jakim Wietnamie Ty mieszkasz? :P

Chociaż nie powiem, że jak na bałutach w łodzi byłem to zawsze się zastanawiałem czy to teren widzewa czy łksu, bo nigdy spamiętać nie mogę.

Na szczęście widocznie łysego nikt nie zaczepia w łodzi :P
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Fabularnych to ciągle chcę zagrać w "I have no mouth and i must scream" ale nie mogę znaleźć czasu.

Fajne jest Sanitarium, ale to nie jest tyle straszne co chore.

Jeszcze kojarzę jakieś Clive Barkery
  • Odpowiedz