Wpis z mikrobloga

Nienawidzę bachoruw, a moja kobita chce co najmniej 1, najlepiej 2. Nie mam instynktu. Ciąża mnie obrzydza, poród przeraża, nawet cesarka. Opieka nad dzieckiem to ciągłe nerwy, zmienianie ohydnych pieluch i wycieranie rzygów, śliny, wyplutego żarcia. Wydawanie kasy, #!$%@? że niczego nie rozumieją, drą się, nie słuchają, wymuszają, testują cierpliwość. Dla mnie to tak jakby zapier... w januszexie z mobbingiem na taśmie do końca życia i to za darmo, 24 na dobę. No żaden uśmiech bombelka mi tego nie wynagrodzi. Wiem że w razie wpadki od razu będzie #aborcja albo wyjście po papierosy #pdk i boję się że możemy się kiedyś przez to rozstać. No może czasem wydają się słodkie, czasem myślę, że może jakieś tam śladowe ilości instynkty się włączają, ale na 5 minut. I tyle. Wiem, że by mnie to przerosło.

#dzieci #antynatalizm #takaprawda #zwiazki
  • 21
plot twist: owszem ten post to kopia innego, napisanego przez kobietę, która nie chce mieć dzieci, a ja mam trójkę swoich


@MEKORRO: wiem że to lusterko :p codziennie jest po kilka takich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to uwielbiam odpowiadać na pasty, zarzutki i rolingi. Czuje się wtedy jak bohater serialu "pamietniki z wakacji", czy też "sekrety somsiadów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Neko-chan51: a mam 3 fajne takie, chłopiec i 2 dziewczynki. 10, 6 i 2 latka, chłopak już prawie 11, ale ten czas zapierdziela. Od zawsze chciałem mieć dzieci, uwielbiam rodzinne życie, wspólne wypady do kina i teatru są świetne. Lubię też się z nimi wybrać do knajpy, na jakieś dobre jedzenie. Polecam każdemu, dzieci to jest coś fantastycznego. Zapomniałem dodać, że mamy też w naszej rodzinie żółwia, dzieci chciały jakiegoś sierściucha,
@podrywacz1: skad takie bledne informacje? Z "mojego" pokolenia conajmniej 15% kobiet nigdy nie bedzie mialo dzieci. Gdzie bezplodnych bylo moze 5%, a przy dzisiejszej medycynie to moze nawet i mniej. W mlodszym pokoleniu, dzisiejszych 20 latek bedzie to jeszcze wiekszy % ktore nigdy nei zdecyduja sie na dziecko.