Wpis z mikrobloga

@PanKarate: ostatnio kupiłem konsole żeby oddzielić siedzenie w pracy przy grach na siedzenie po pracy. Gram głównie w gry z dobra fabuła ale dość liniowe i w miarę krótkie jak the last of us, a teraz zacząłem hellblade
  • Odpowiedz
@Medonix: moim zdaniem może nie chodzi o wiek a o etap życia. Ja nie mam czasu ukończyć red deada, odpalam sobie konsole na pół godziny/godzine i chciałbym coś w tym czasie ciekawego zobaczyć, coś zagrać. A w kombojach zdazylbym pojeździć na koniu, szkoda kiedyś uwielbiałem tego typu gry ale teraz ich ogrom mnie przytłacza
  • Odpowiedz
@PanKarate z RDR 2 mam ten problem że jest ogólnie zajebisty ale też zajebiście mi się dłuży szczególnie interakcje typu animowane lootowanie ciał i roznych pierdół (tak wiem immersja) i przemieszczanie z A do B. A co do moich ulubionych to nie wiem chyba skyrim/fallout NV/4 + mody bo bez modów to straszna sraka (poza NV) no i The binding of Isaac, ale mam też dwie gry które myślałem że są
  • Odpowiedz
@PanKarate najlepsza gra to Planescape: torment i nie ma co z tym handlować. RDR2 to moja gra numer dwa więc też ją doceniam i kocham. Trzecie miejsce podium należy do Divinity: oryginal sin 2, pozdrawiam cieplutko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz