Wpis z mikrobloga

ale osobiście polecam laski w swoim wieku, albo trochę nawet starsze


@Minieri: totalnie nie umiem gadać z takimi babami, czuję się jakbym z czyjąś starą rozmawiał a przecież już 30 mam
do tego p0lki się OKRUTNIE starzeją i ja po prostu wiem, że mój wybredny #!$%@? nawet by nie stanął.
Jednak zostanę w przedziale 18-22 ale zobaczymy co przyszłość przyniesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Minieri: laski po 30, jeśli nadal są samotne, to zwykle nie bez powodu.
Ćwiczą facetów i relacje od przynajmniej połowy życia i jeśli nadal nie znalazły tego czego im potrzeba od faceta to... sorry.
@kosmita: lvl 31 - laski w moim wieku i nawet starsze zapraszają cię na chatę jak gówniak jest na weekend u ojca. Nawet jakąś kolację zrobią. Nie chodzi o miłość, chodzi o łóżko. To jest top tindera.
@Minieri: czyli pozwoliły spłodzić sobie dziecko facetowi z którym nie da się żyć, lub nie chcą żyć, lub on ich nie chce.... i pukają się na boku w wolnych chwilach z randomami.

Nie widzisz że to zaburzenie? Cóż.... mamy różne miarki. Ja wolę radosną 20, wyluzowaną 25, mocno kombinującą jak wyrwać chłopa na stałe 28... a 30... sorry, ostatnie podrygi przed ścianą. Do tego bombelek? Well... Zero zainteresowania do dzieciatych lasek.
@kosmita: Za bardzo analizujesz, serio. To jest ons, wolę typiarę która wie jak się gra w te klocki i nigdy więcej jej nie zobaczę niż małolatę kłodę. Kto co co woli wiadomo.
@Minieri: Mam 35 lat, spotykam się z dziewczynami od 19 do 21 lat. Chciałbym ze starszymi ale wszystkie 25+ są już zajęte albo mają gówniaka. W zeszłym roku wyrwałem taką super 25lat na wesele do kolegi (bo ta 19 nie chciała ze mną iść) i była to najlepsza dziewczyna. Nie było między nami czuć różnicy wieku i dużej różnicy w poziomie intelektualnym. Niestety olała mnie i zostały mi te same młode.