Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się nad taką opcją: Wpadliśmy z rodzicami na pomysł kupienia działki i wybudowania bliźniaka z osobnym wejściem, ogrodzonymi od siebie wysokimi płotem. Każdy by miał po równi działki (dosyć sporej) a całość byłaby po połowie zapisana na mnie i rodziców (docelowo całość na mnie w testamencie). Jestem dość mlodym singlem, z rodzicami mam bardzo dobre relacje, a są przy okazji już lekko schorowani. Mógłbym im pomagać i wspierać na stare lata, a sam przy okazji miałbym prywatność mając własną część bliźniaka z własnym ogrodem i wejsciem, tak że nie byłoby szanse zobaczenia się jeśli byśmy tego nie chcieli. Druga opcja dla mnie to poprostu wyprowadzenie się, wzięcie kredytu i kupienie klitki 50m2 za 600k (takie ceny w mieście) i ciśnienia się w chowie klatkowym. Chyba o wiele bardziej opłacalny jest dom z dużym ogrodem tuż pod miastem za cenę niewielkiego mieszkania. Jedyne "ale" jakie tu widzę to, że kiedyś w przyszłości mogę poznać żonę, której przeszkadzałoby życie tak blisko teściów. Tylko pytanie czy warto zastanawiać się nad tym aż tak bardzo i rozmyślać co może pomyśleć moja przyszła kobieta której jeszcze nawet nie mam?
Jak się na to zapatrujecie?
#nieruchomosci #dom #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612059e939ed15000a0af2c4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
łasną część bliźniaka z własnym ogrodem i wejsciem, tak że nie byłoby szanse zobaczenia się jeśli byśmy tego nie chcieli. Druga opcja dla mnie to poprostu wyprowadzenie się, wzięcie kredytu i kupienie klitki 50m2 za 600k (takie ceny w mieście) i ciśnienia się w chowie klatkowym. Chyba o wiele bardziej opłacalny jest dom z dużym ogrodem tuż pod miastem za cenę niewielkiego mieszkania. Jedyne "ale" jakie tu widzę


@AnonimoweMirkoWyznania: Mysl o
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak rodzice twoi są w miarę spoko to zdecydowanie opcja z bliźniakiem jest spoko.
Zastanawia mnie tylko ten wysoki płot? Będą wcibscy lub coś zawsze możesz postawić, a tak niski płotek i furtka pomiędzy działkami, łatwiej będziesz miał przejechać kosiarką i skosić 2 działki naraz.