Wpis z mikrobloga

@vin42: Ponownie - sądząc po sracze werbalnej z twojej strony to coś z tym ciąganiem druta musiało być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oj i znów te fiksacje seksualne


@vin42: Nie moja wina,że kojarzysz z majtkami z jednej strony przesranymi na wylot, a z drugiej w ejakulacie.
  • Odpowiedz
@vin42: Nie, ja mam zawsze czystą bieliznę, ale twój tata na jednostce to ciągle miał takie przesrane.

pokonanie granicy bez drutu, ok 1s, pokonanie takiej z ponad 10s, 1000% dłużej


@hphp123: Mnie dalej ten zasiek bawi. On jest tak uroczo nieudolny.
  • Odpowiedz
@hphp123: Ale muru nie #!$%@? dwiema deskami, chłopie, zmiłuj się xD

Ten zasiek jest po prostu nieudolny. Niski, pręty pionowe za rzadko, brak naprężonych grubych drutów podtrzymujących konstrukcję(wtedy deseczka go nie zgniecie do gleby), do tego drut żyletkowy (no, tania podróba drutu żyletkowego) rzucony na glebę jak szmelc (tak ułożony powinien być na takich specjalnych słupach w kształcie Y, ale to stosuje się NA górze płotu lub muru, a jeżeli
  • Odpowiedz
@Filipterka25 pewnie będą stawiać coś lepszego ale taki drut można zrzucić na ziemię i ma co najmniej efekt psychologiczny, białoruskim służbom trudniej wtedy przekonać imigrantów że takie przekraczanie granicy to dobry pomysł. Ciekawie by było gdyby dostawali białoruskie paszporty i zgłaszali się jako uciekinierzy przed białoruskim reżimem.
  • Odpowiedz
@vin42: Sklej mordę szczochu.

@szkorbutny: że wykonują głupie rozkazy to jedno, ale że wykonują je tragicznie nieudolnie to drugie.

To jakby wykonać głupi rozkaz zbomabardowania miasta poprzez rzucanie baloników z wodą. Są nawet na wikipedii fotki, jak ten drut sie prawidłowo rozciąga xD
  • Odpowiedz