Wpis z mikrobloga

Przecież ten kraj to jedno wielkie XD
Opozycja pierwszy raz od pięciu lat zaczyna w sondażach doganiać pisowców, dodatkowo naród oburzony za sprawą lexTVN
I jeb! Genialni stratedzy cali na biało z zerową umiejętnością wyciągania wniosków popełniają ten sam błąd co przy pamiętnych przegranych wyborach- obruszeni deklarują a nawet żądają przyjęcia uchodźców xD
#!$%@? w to że lekko ponad 80% społeczeństwa jest na nie, oni serio jakby mieli poniżej 90IQ.
Mam wrażenie że polska opozycja kieruje się zasadą "może i glupio ale konsekwentnie" Xd


I jeszcze te TVNowskie pokazywanie 24/7 biednych Irakijczyków (bawi mnie to kadrowanie kobiet i dzieci gdzie w większości są to chłopi w wieku rozrodczym)

#wysryw #przemyslenia #polityka #bialorus
Pobierz Nikita_Mazepin - Przecież ten kraj to jedno wielkie XD
Opozycja pierwszy raz od pięci...
źródło: comment_162953199052CIKlC3QC0IBiCFPoTSMZ.jpg
  • 40
@Nikita_Mazepin: a wypopki tak hejtują centrystów. Serio w tym kraju zwyczajnie nie ma kurva na kogo głosować. Idiots everywhere od lewej do prawej XD Myślałem, że pójdę zagłosować na kogokolwiek byleby odsunąć od władzy *** ale stwierdzam, że jednak mam to w doopsku. Chciałbym dożyć dnia, w którym będę oddawał głos na swojego kandydata a nie przeciwko komuś "bo tamci też kradli ale jednak mniej".
@GrammarNazi resztki przyzwoitości to wpuścić niesprawdzonych migrantów do kraju wspierając reżim Łukaszenki i narazić swoich obywateli na koszty i niebezpieczeństwa pomimo że nie chcą tutaj uchodźców? Wam na lewicy dać taki prosty problem z uchodźcami i od razu wychodzi prawdziwa zakłamana, obrzydliwa twarz
@TenTypZez włącz TVN, już 3 posłów opozycji tam było z tego co widziałem
Mam wrażenie że polska opozycja kieruje się zasadą "może i glupio ale konsekwentnie" Xd


@Nikita_Mazepin: jakoś w innych tematach są elastyczni i dopasowują się do tego co chcą ludzie, patrz LGBT dla których przez cały okres rządzenia PO nie zrobiło nic a teraz wielce się przymilają do LGBT patrz Trzaskowski i inni XD
@Nikita_Mazepin ciekawi mnie czy mógłby być taki plot twist, że skoro Kaczyński to opcja ruska to mogli się dogadać z Baćką, żeby wywołać kryzys migracyjny, bo wiedział jak TVN na to zareaguje i będzie tonowanie nastrojów w sprawie lex TVN.
@Jebwleb: Niemcy właśnie dlatego zmienili zdanie bo kolejna fala zapowiada się przez Polskę i nie będzie gdzie imigrantów oddawać bo przecież Niemcy są już na nie. Rozegrali Polskę jak zwykle. A nasze orły dwa kroki z tyłu. Też jak zwykle